Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőként nektek is kínos ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként nektek is kínos ez a "ki fizet a randin" téma? Férfiak ti erről hogy vélekedtek?

Figyelt kérdés

A mostani konkrét példa: most lesz a második randink. Az elsőn ő fizetett (vacsorázni voltunk) A másik randi nála lesz, és úgy beszéltük hogy rendelünk valamit. Ilyenkor mikor kellene szólnom hogy egyébként én szivesen fizetek? Amikor rendeljük?

Egy az hogy tényleg szivesen kifizetem, nyilván pár ezer forintról van szó.

A második, hogy nem akarom hogy azt higyje hogy èlősködni szeretnék rajta (főleg úgy hogy ki tudja mi lesz még ezekből a találkozásokból...)

A harmadik, hogy én még egyetemista vagyok, és most nem melózok, hanem következő hónapban fogok kezdeni. ezzel ő is tisztában van, és mivel ő már bőven nem egyetemista, azt is el szeretném kerülni hogy azt higyje rá vagyok szorulva.

Szóval mi ilyenkor a normális magatartás?


2018. márc. 16. 02:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd, hogy fizetsz te, amikor mar lassan megerkezik a kaja.
2018. márc. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Már bocs, de ha nála találkoztok, az alatt szexet fog remélni a pasi. Vagy már volt? Akkor sorry, manapság előbb ismerik a szeméremajkak, csikló, pénisz milyenségét, mint a másik jellemét...😬

Amikor megjön a kaja, akkor elindulsz és mondod, hogy ezt most te állod.

2018. márc. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Mit ne mondjak. Nem aprozza el, ha a masodik randi nala lesz.

Es te azzon aggodsz, hogy egy pizza miatt eloskodonek nez?

En azon aggodnek, hogy te sem tudod, mi lesz meg, de a lakasara mesz.

2018. márc. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Korábban már ismertem őt máshonnan, nem egy idegen férfihez megyek fel.
2018. márc. 16. 02:56
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk ez nem volt probléma, az első néhány randin nem költöttünk egymásra ezreket. Elmentünk sétálni, ettünk egy jégkrémet, egyszer bementünk egy építkezésre, egy üveg pezsgővel, elmentünk fürdeni a Tiszára, csak vizet vittünk. Amíg nem tart ott egy kapcsolat, én nem látom értelmét, hogy perkáljon bárki is, pedig a férjem megtette volna, szó nélkül. Ha már ott tartasz, hogy felmész hozzá, ezt is meg lehet beszélni, hogy ne legyen félreértés.
2018. márc. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy kajarendelés már perkálásnak számít? Ennyire azért ne legyünk sóherek.

Amikor kiválasztjátok mit szeretnétek enni, jelzed, hogy ezt most Te állod.

2018. márc. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyetemistának talán igen, ezért kell megbeszélni. Volt olyan pasim, aki szakítás után a 200ft-os Cappy-t is rám kiabálta. Nem lehet ezt ma már tudni...
2018. márc. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
Megmondom, hogy az enyémet kifizetem. Ha tetszik, ha nem, így lesz. Utálom, ha költenek rám, főleg ismerkedés elején.
2018. márc. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen,nekem is volt már kínos, de én ilyenkor csak szó nélkül nyúlni szoktam a pénztárcámért. Aki elfogadja az nem viszakozik. Volt már, hogy rámszóltak,hogy ugyan mit csinálok,ilyenkor válaszolok,hogy "úgy gondolom most én jövök".


29/N

2018. márc. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
Jobb lenne, ha a te részedet kifizetnéd, mert könnyen arra fog gondolni, hogy nálad elég egy pizza a dugáshoz.
2018. márc. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!