Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon félek bevallani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek bevallani egy lánynak, hogy tetszik nekem és szeretném megismerni. (igaz ez egy elég komplikált helyzet. :S) Hogyan tudnám legyőzni a nyusziságom és elmondani neki, hogy mit érzek?

Figyelt kérdés

Először is: pár hónapja megláttam a buszon a lányt, nagyon nehezen megtaláltam myvipen, felírtam az msnjét, de nem mertem sose felvenni, személyesen meg egyenesen félek felé közelíteni, pedig tegnap remek alkalom lett volna rá, mert mindeketten egyedül mentünk haza. Tegnap este aztán felvettem egy kamu msn címmel, és kifaggattam arról, hogy van-e pasija. Aztmondta, hogy nincs, mert soha nem jön össze neki és, hogy már megszokta. Itt nagyon megörültem, mert felcsillant egy halvány reménysugár, hogy van esélyem nála, de aztán ez a sugár hamar ki is aludt. Mert...eszembe jutott, hogy én nem vagyok valami népszerű a lányoknál, sőt azt is mondta már rám egy lány, akinél bepróbálkoztam, hogy csúnya vagyok. :S Egyébként ez még nem is lenne akkora gáz. De van itt más zavaró tényező is, nem is egy.

1. 3 éve lassan, hogy azt hazudom mindenkinek, hogy mi milyen gazdagok vagyunk, ilyen-olyan kocsijaink vannak, és hogy van barátnőm. Elég sokan tudnak már erről, azt nem tudom, hogy el is hiszik-e, de tudnak róla. Lehet, hogy ez a lány is, de lehet, hogy nem, mert ő nem ismer engem szerintem, csak én őt.

Na ezek után szerintetek hogy közeledjek felé?

Mert tegyük fe, hogy nem tud a viselt dolgaimról, és még mondjuk be is jövök neki és teszemazt el is kezdünk járni...akkor is milyen lesz neki, ha majd valakitől visszahallja, hogy nekem "van barátnőm" lassan 3 éve, és hogy full gazdagok vagyunk, közben nem is? Elég ciki lenne, ha ez a tudtára jutna, mert azonal szakítana szerintem.

Szóval nem tudom mitévő legyek! :S

Ha nem lenne ennyi hazugság a számlámon gondolkodás nélkül bepróbálkoznék!


Ja és akkor még a másik dolog, ami akadály lehet: ő gimis én meg egy szakmunkás tanuló, aki 3 évvel idősebb is tőle. :S


Mit tanácsoltok, mit tegyek?


2010. jún. 10. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Vegyél erőt magadon és megpróbálod. A hazudozásról pedig szokj le, ha arra kerül a sor akkor mindent be kéne vallani. Mentségként mondhatod, hogy a félénkséged vezetett a hazugságokra, de mostantól ez nem lesz így.
2010. jún. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia. a hazudozásról szokj le..kit érdekel, hogy nem vagy gazdag ? csak a hülye libák hajtanak pénzre..szóval fejezd be a hazudozást, nem éri meg.. a másik meg, hogy mi van, ha visszahallja valakitől, hogy van barátnőd ? max rákérdez.. és akkor megmondod neki, hogy 3 éve rád jött a hazudozás aztán nem akartál beégni ugyan ezt megmondhatod a pénzzel kapcs. is. ha tetszel a csajnak akkor nem hiszem, hogy zavarja az a 3 év.. hát igen.. én is gimis vagyok.., de nem hiszem, hogy annyira befolyásolna, hogy az illető melyik iskolába jár, legyen meg a magához való esze és mindenről el lehessen vele értelmesen is beszélgetni.. (mondjuk a szakmunkásokban nagyon sok idióta van, de ha megismer a csaj, akkor majd úgy is rájön, hogy számára hülye vagy vagy sem.) ha megint lesz adandó alakalom, akkor menj oda hozzá beszélgetni és ne nyomulj, biztos értékelni fogja.
2010. jún. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ok. De ti járnátok egy olyan valakivel, aki 3 éven átt össze-vissza hazudozott?
2010. jún. 10. 18:57
 4/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. egyszer meg kell változni és, ha az illető pozitív irányba változott és már nem hazudozik és nekem tetszik, akkor igen, járnék.
2010. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Érte bármire képes lennék, de ehhez az kellene, hogy ő eltekintsen a "múltam" felett.
2010. jún. 10. 19:04
 6/7 anonim ***** válasza:
ha nem beszélsz vele, akkor honnan tudhatod, hogy mi a véleménye ? beszélj vele
2010. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem veszíthetsz vele semmit, ha kezdeményezel.ha elutasít hát így jártál, legalább nem fogsz ezen rágódni, h mi lett volna ha...aztán a végén lehet h bejössz neki, és minden jól alakul
2010. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!