Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyiben nyilvánul meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben nyilvánul meg a férfi manga karakterek viselkedése az életben a férfiakon? Mi a közös bennük? Milyen hasonló non verbális jelek vannak? És miért tetszik ez a lányoknak?

Figyelt kérdés

Mi tetszik bennük a lányoknak?

Hogyan tudnánk hasonló képpen viselkedni?

Egyáltalán működne ez?

Valós kapcsolatokban sok az ilyen motívum?


2010. jún. 14. 12:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok csak azért kérdezem :)
2010. jún. 14. 12:12
 2/9 anonim válasza:

Hogy mi tetszik bennük a lányoknak talán, hogy ugy mennek az egyes történetek ahogy mi akarjuk, de aztán egy idő után ez már lehet unalmas is..

Hasonlóképpen viselkedni nehezen..persze sokszor a valóságból is meritenek ihletet és használnak vel bármit..

Egy idő után unalmas lenne ha minden ilyen tökéletes lenne nem? 17L

2010. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mondj egy tökéletes animét :D , nem hiszem hogy mindegyikbe az történik amit szeretnél
2010. jún. 14. 12:18
 4/9 anonim válasza:
igazad van..de kinek mi a tökéletes és milyen elvárásai vannak érted?
2010. jún. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
namind1 , írjatok még válaszokat
2010. jún. 14. 12:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi közük a valósághoz, én csak nevetni tudok azokon a barátaimon, akik megírják a top15 mangakarakter listáját szexiség szerint... Olyan, mint a filmsztárok, semmi valóságos nincs bennük. De a való életben az ilyen alakoktól menekülnék, mert egyik sem valódi, csak megjátszás, és az szánalmas. Meg hát úgyse tudsz olyan kawaiiiiiiiiiiiiiii~~~~~ lenni... -.-" Baka! Amúgy meg mindegyikben ott van valami nem emberi: repked, varázsol, szélcsendben is lebeg a haja és fél méteres a szeme, ami olyan szépen tud csillogni, és a shoujo mangákban is alapvetően nem sok olyan karakter van, akinek előkerülnek mondjuk a szülei... Egy igazi kapcsolatban pedig elég sokat meghatároz anyuci-apuci, még ha csak a nevelést vesszük is. De van egy előnye a 3Ds srácoknak: NINCSENEK KÉT MÉTERES CSÁPJAI!!!!!!! xD Bocs, most így ennyi hirtelen. :D
2010. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és igen, a reflexes arckifejezéseket az életből merítik, de azok tényleg csak akkor jók, ha reflexesek, meg elpirulni direktben úgysem tudsz. :D
2010. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

szerintem meg lehet tanulni ugyanazokat a mozdulatokat és elemeket


például egy lánynak simán eltudnám magyarázni , hogy hogy legyen olyan , mivel férfi vagyok nekem azok tetszenek , de sose tudtam hogy a lányok mit látnak a férfi karakterekben , én aztán órákig tudnám sorolni

2010. jún. 14. 22:22
 9/9 A kérdező kommentje:
eléggé hogy is mondjam , hiszek abban hogy betanítható
2010. jún. 14. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!