Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ha a megismerkedésünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a megismerkedésünk meg randijaink után csak 1-2 hónap múlva leszünk kapcsolatban mikor már szeretjük is egymást?

Figyelt kérdés

2018. máj. 15. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem sokkal jobb. Nem jó csak ugy fejestől ugrani a kapcsolatba. Elmélyültebben sokkal normálisabb
2018. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Minden normalis ami jo es szep. En fejest ugrottam mar kapcsolatban es az is jo volt ugy.

Nincs kizarolagos recept erre, ha lenne mar reeeges reg mindenki ugy csinalna hisz erre vagyik mindenki, nem? Ettol oly keseru sok itt felejtett ember, nem? ;)

2018. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha te annak érzed akkor igen. Ha nem vagy az a nagy szerelmes típus akkor értelemszerűen nem érdemes várni a sült galambra. Vagy ha általában komolyra tervezed akkor sem. De ha neked ez így jó, bízol benne és magadban és megadod a módját, stb. akkor miért ne?
2018. máj. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem az a jó, mikor olyannal randizunk, akiről elképzelhető, hogy szeretni is tudjuk, együtt meg onnantól vagyunk, miután elköteleződünk emellett. A kölcsönösség hiányával szokott inkàbb gond lenni, az igazából tök mindegy hogy egy nap után vagy egy hónap után gondolom és akarom ugyan azt, mint a másik ember.

31/f

2018. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Úgy csináljátok, ahogy akarjátok. De ezt így kijelentettétek hogy 1-2 hónap? Mennyi idősek vagytok? Kicsit fura úgy, mert nem biztos, hogy lesz szerelem, de anélkül felesleges is.
2018. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Én csak akkor mentem kapcsolatban amikor biztos voltam az érzéseimben. Arra sosem hagyatkoztam, hogy majd "kialakul".
2018. máj. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!