Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy gyerek a suliban (ö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy gyerek a suliban (ö 18 én 17 vagyok), aki tetszik nekem. Még az osztályunk is egymás mellett van. új vagyok, de sokat tudok róla. Bunkó gyerek. DE NÉZ. Olvassátok tovább! Vélemények?

Figyelt kérdés
amikor a folyosón elmegyek mellette elfordítja a fejét,de elötte 20m-re látom,hogy néz vagy..utolsó pillanatban rám néz amikor egymással szembe megyünk ..ül az aulába mi meg a lányokkal kint várjuk a tanárt, s érzem,hogy néz,de volt rá pl is,hogy 5m-re volt tölem..beszéltem valakivel ,s nem nézett rám,csak a földet.Vagy én túlzom el a dolgokat?? nem értem..................eddig nem volt egyetlen barátom se...külsöleg rendbe vagyok.....az a baj én mindig olyan szekér után futok ,ami nem vesz fel.
2008. okt. 31. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam is szokott ilyen lenni. De szerintem ez azért van, mert nem ismer. Nem tudja, hogy milyen lány vagy és, hogyan fogadnád az ő közeledését. Próbálj kezdeményezni, ha tetszik a srác :) Én úgy szoktam csinálni, ha kiszemelek 1 srácot, hogy ha látom valaki olyannak a társaságában, akit ismerek, akkor odamegyek köszönök nekik. Teljesen normálisan viselkedem. Néha van, hogy elmesélek pár idíóta viccet. Innétől már csak rajta múli, hogy ha újból lát, köszön-e nekem vagy oda jön-e beszélgetni.
2008. okt. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Velem pontosan ugyan ez volt a helyzet, csak még tavaly márciusban(mert akkor mentem át.) Nos, én msnen ismerkedtem meg vele, és mivel abban a hónapban van a szülinapja vettem neki egy széttörhető-szívecskés medált, és mondtam neki hogy annak adja oda akinek akarja. Volt barátnője, akivel 1-2 hete jártak. Szakított vele és nekem adta a medál felét:D (ez afféle érzelmi zsarolásnak is betudható de semmi ilyen szándékom nem volt..:D)

Egyébként, tök normális ha új vagy és ismerkedsz mindenkivel akit látsz. Szerintem menj oda hozzá kérdezgesd általános dolgokról, azt is megkérdezheted, amit már tudsz róla. Esetleg az osztálytársaival is összebarátkozhatsz,ha van ott egy nagyon jó bnőd, aki sokat van a kiszemelted közelében, akkor nem kezd gyanakodni ha te is ott vagy. Vannak ilyen trükkök, amiket ha ügyesen csinálsz, csak akkor jön majd rá, hogy mit is akarsz amikor már ő is akarja:)

Sok sikert neked.

2009. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!