Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felhívott magához egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívott magához egy lány ismerősöm, akivel barátok vagyunk, és rám akart mászni. De én nem mentem bele. Legközelebb belemenjek, vagy tudassam vele, hogy nem fog menni. Mi a fontosabb? Egy kaland, vagy egy barátság? 21 évesek vagyunk.

Figyelt kérdés
2008. okt. 31. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
döntsd el h neked melyik a fontosabb jelenleg!
2008. okt. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem mindenképpen a barátságot válaszd. egy kis szexért kétlem h érdemes ezt tönkretenni.

am meg ha először sikerült megállnod akkor másodjára miért emmnél bele? a jó döntésed ne cseréld le egy rosszra.

2008. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha jócsaj azért jól gondold meg!!!!!!
2008. okt. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elsőre sem mentél bele akkor valahol te is tudod hogy nem lett volna jó döntés..szerintem egy barátság fontosabb annál mint hogy tönkremennyen a szexxel..
2008. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
itt a valódi kérdés, hogy miért nem mentél bele elsőre? :)
2008. okt. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! jó csaj, csak eddig nem úgy néztem rá, hanem mint barát... azért tettem fel a kérdést, hogy megerősítést kapjak, hogy jól döntöttem! :)
2008. nov. 1. 12:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy látod, hogy tönkretenné a barátságot (és nem is alakulhat át szerelemmé), akkor ne menj bele.
2008. nov. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy nem érdemes felrúgni egy barátságot egy kis szexért, kapcsolatért sem mert az se tart annyi ideig mint egy barátság. Valószínűleg.


De a barátság + néha egy kis szex tök jó :)) Ugyanúgy barátok vagytok, mindent meg tudtok beszélni és iszonyúan közel álltok egymáshoz. De szabadok vagytok és egy nagy buli az egész :) Legalábbis köztünk így volt/van és minden ok volt, együtt mentünk csajozni/pasizni is :D Jókat nevettünk az aktuális kapcsolatainkon mindig kibeszéltünk mindent :D na de mindegy :P

2008. nov. 3. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!