Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, számotokra kiábrándító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra kiábrándító, ha egy férfi a képességeihez mérten jóval alsóbb színvonalú munkát vállal, pusztán azért mert azt szereti csinálni?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy sosem tudnék/akarnék olyan munkát/szerepet magamra erőltetni ,ami nem én vagyok, amiben nem érzem jól magam. Csomó ismerősömön látom ezt a megfelelési kényszert, hogy olyan munkában güriznek, amit egyébként ki nem állhatnak, de úgymond megfelelnek az anyjuk,apjuk,párjuk, vagy épp a társadalom vélt vagy valós elvárásainak. Nos, én kilógok a sorból, mivel nekem az fontos, hogy olyat csináljak, amiben jól érzem magam. Csináltam 2 diplomát, de csak hobbiból, sosem terveztem ezekkel elhelyezkedni, egy játéknak fogtam fel. Most teljesen más munkát csinálok, amihez nem kell ilyen magas fokú végzettség, de jól elvagyok vele mintha nem is munka lenne csak valami szabadidős tevékenység, illetve megengedhetem magamnak, mert eleve van mögöttem egy vagyonos háttér és vannak jól kamatozó befektetéseim. Minek erőltessem meg magam, minek is szenvednék? Inkább élvezem az életet, elvégre csak 1 van belőle.
2018. jún. 19. 10:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Te csinálod jól!

Bár én is így élhetnék!

2018. jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Az a vicces, hogy éppen minap gondolkodtam azon, hogy két diplomás vagyok, két nyelvvizsgával és a jogász végzettségem ellenére most azon agyalgom, hogy milyen jó lenne az asztalos munkát kitanulni... Jól teszed!
2018. jún. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha szereti az oké. De sok férfi (es nő is) azért marad a rossz munkahelyen, mert kényelmesebb a megszokott rossz, mintsem lépni kelljen, mert ugye az energiabefektetés lenne. Na ezt nem szeretem.
2018. jún. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Ha megteheted, és nincsenek anyagi gondjaid, akkor nem probléma. Sokan azért güriznek, mert ugyanezt nem engedhetik meg maguknak és a számlák sem fizetik ki magukat, nekem is volt olyan. Mondjuk én most a diplomámnak megfelelő munkát végzek, és szívesen is csinálom, meg a pénz sem rossz. Olyat tanultam, ami érdekel, és még vannak terveim a szakmán belül.
2018. jún. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
Hat az elso gondolatom nekem is az volt, mint az elottem szoloknak - hogy az a fontos, hogy mit szeret csinalni az ember. De az irasod masodik fele kimondottan taszit, mert abban mar nem az van, ami az elso feleben, hogy azert csinalod, mert ezt a munkat szereted. Hanem az van, hogy "minek eroltessem meg magam?" - magyarul azert csinalod, mert rohadt lusta dog vagy, ez meg nem megerolteto melo. Hat ettol en kifejezetten hanyok. Semmi penzert nem kene egy ilyen puhany hernyo, mert az ilyet ferfinak nem neveznem.
2018. jún. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 iamaveryniceguy ***** válasza:
95%

Mi ez az 'alsóbb színvonalú munka'?

Milyen 2 diplomád van?

2018. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
"Hanem az van, hogy "minek eroltessem meg magam?" - magyarul azert csinalod, mert rohadt lusta dog vagy, ez meg nem megerolteto melo." - Figyelj, az én munkám sem megerőltető számomra, mert érdekel és élvezem csinálni, és még meg is fizetik. Na de vannak, akik át sem látják, pl. egy volt főnököm is mondta, hogy ő nem tudná, mert nem érti.
2018. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Abban egyébként igazat adok az #5-ös válaszolónak, hogy tényleg egy lusta dög vagyok és mindig a legkevésbé energiaigényes utat választom. Ha őt ez taszítja, hát szíve joga, mindenki számára úgysem lehetek ideális társ. Attól, hogy nincs kedvem megszakadni a munkában, még nem jelenti ,hogy ne lennének céljaim, vannak, csak nem karrier terültén, nekem bőven elég ha minél kisebb erőfeszítéssel minél több lóvét tudok keresni, itt nem arról van szó, hogy annyira anyagias lennék, nekem a pénz csak egy eszköz, amit arra használok fel, hogy megvalósítsam a terveimet és közben még a családi vagyont se kelljen elherdálni.
2018. jún. 19. 11:31
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

"eleve van mögöttem egy vagyonos háttér"

Ilyen helyzetben mindenki tojni fog arra, hogy mit dolgozol.

2018. jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedsz most valakivel? Egyszerűen kérdezd meg tőle...
2018. jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!