Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok? Ti melyik férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Ti melyik férfit választanátok inkább hosszú távú kapcsolatra?

Figyelt kérdés

1. nagyon helyes,magabiztos,de kissé nőgyűlölő, szóban megsért,dirigál,osztja az észt,megbánt,lekicsinyít ,nőket gyengébbeknek érzi mint a saját nemét,nagy elvárása van pénzügyekben értem ezt úgy hogy van egy elképzelt képe mennyi fizetést kell egy nőnek kapnia és tudnia kell főzni mosni mint egy igazi nőnek.


2. férfi kevésbé helyes nem is magabiztos de nagyon rendes sosem bánt meg téged, kicsit unalmas de megvesz neked mindent amit szeretnél.



Nem azt a választ várom hogy "egyiket sem választanam" mert a kerdes az volt hogy EZEKBŐL melyiket választanátok


2018. júl. 16. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Erre mit lehet válaszolni?

Ha az 1-t, akkor csak a kinézet számít nekem, ha 2-t, akkor meg a pénz.

Bunkót sem akarnék, de olyat sem, akihez nem vonzódok.

Most viccből azt mondanám, mindkettőt: az 1-vel jókat lehet...

A 2es pedig lelkileg tölt fel.

De persze ezt csak azért írtam, mert az egyik sem ugye nem opció.

Mindenkinek olyan férfit kívánnék, mint a párom. Akkor csak férfiak tennének itt fel kérdést.

2018. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Abszolút semmi érzelme az ilyen kérdéseknek.

Van aki az 1-t valasztja, van aki 2-t és vannak akik egyiket sem, mert sem a sötérség és az alpári stílus, se a tesze-tosza unalmasság sem jön be...

2018. júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Az 1. a haverom sem lehetne...
2018. júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
3. opció miért nincs?
2018. júl. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha muszáj választani akkor inkább a kettest preferálnám. Amúgy meg a páromat.
2018. júl. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ez a két típus van, akkor a zárdát...
2018. júl. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Előbb jönnék össze valamelyikük húgával.
2018. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha muszáj választani, akkor inkább az 1, kinézettől függetlenül. A kettes nekem nagyon unalmas, kis teszetosza papucsnak tűnik, akkor már inkább legyen nőgyülölő, de érdekes. Amúgy szívesen főzök és csinálok házimunkát, de csak egyszer próbálná meg nekem megmondani, hogy mit hogyan főzzek vagy mennyit keressek, úgy kiosztanám, hogy onnantól kezdve ő lenne a nemek közötti egyenlőség első számú támogatója.
2018. júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!