Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sziget fesztiválon mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sziget fesztiválon mennyire könnyű csajozni, kalandozni? Mik a tapasztalatok? 23/F

Figyelt kérdés
Ha egy szép lányt megszólítanak egy nap 30an akkor a számára legfullosabb srác kell majd neki nem?

2018. aug. 8. 19:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Általában az ilyen fesztiválokon mindenki dug mindenkivel,itt van a megcsalások szentélye. Ugyanmár,a legfullosabbak? Sokan annyira bevannak lőve hogy azt sem tudják hogy hívják őket. Itt mindenki megtalálja a "párját".
2018. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
3%
Tapasztalatom nincs, de logikusan következtetve szerintem nehéz, mert az alap mérce is még följebb kerül, és a lányoknak csak a legmacsóbb, jellemzően külföldi férfiakkal bújnak ágyba, vagy aki valami verdát tud villantani. Még egy alapból vagány, de magyar srácnak is nehezebb dolga van. Vagy nagyon jó duma kell és laza hozzáállás, ami csak kevesekben van meg természetesen, tanultan meg rengeteg idő elsajátítani.
2018. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
11%
#1 Igen össze vissza dugnak, de csak a legjobb pasasokkal, ezt fontos kiemelni.
2018. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

#2

A szigeten hogy a francba lehet verdát villantani? áruld már el!

2018. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Tehát egy félénk 10/7es srácnak csak az átlagos lányoknál van esélye. A szépek ezen felül válogatnak maguknak gondolom.

Nem egyszerű helyzet..

2018. aug. 8. 20:12
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező,sokkal többet érsz egy szürke kisegérel,mintegy nemzetközi ribizlivel.
2018. aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
27%

#4 Rögtön nem is, de hamar a lényegre lehet térni, hogy kint parkol a bömbi gyere egyet kocsikázni.

#6 Az igazi szürke kisegerek otthon ülnek. Akik kint vannak átlagosabb csajok, azok ugyanúgy össze vissza kefélnek a legjobb férfiakkal, alapból a mentalitás is az, hogy ez egy más, különleges alkalom, pár nap, amikor büntetlenül kiélhetik magukat.

2018. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
30%
Nem tudtad? A Sziget egy instant bordélyház.
2018. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
Könnyű, de én undorodom a fesztiválozós nőktől...
2018. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

Én imadok bulizni , sajnos fesztiválra meg nem jutottam el de jövőre tervezem

Leginkább ozorara mennek el

És én nem azért megyek hogy d*ugjam hanem hogy jól érezzem magam táncoljak kicsi ezt azt viszek ami adja a jó hangulatom

Legjobb haverommal megyünk mindig és vigyázunk egymásra

24N

2018. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!