Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hova vinnétek el egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hova vinnétek el egy lány első randin?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ti hova vinnétek el egy lányt első randin? Én valami olyanra gondoltam ami interaktív mert így áthidalhatók a kínos csönd. A dolgomat nehezíti, hogy egy olyan városról van szó amit egyáltalán nem ismerek, csupán pár alkalommal jártam arra akkor is a külvárosban. Nagyon megköszönném ha leírnátok, nálatok hogy zajlott ez hova vitt el titeket a pasi / hova vittétek el a lányt és hogyan is zajlott le ez az egész. Nekem ezzel kapcsolatban semmi tapasztalatom nincs, mert eddigi barátnőimet vagy munkahelyen vagy baráti társaság kapcsán ismertem meg. Előre is köszi 

2018. okt. 4. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Vidd el a Feneketlen tó-hoz; Margit Sziget. Sétáljatok.Aztán ha lesz kedvetek, beültök valami csendesebb normális vacsorázó helyre.. Első randin nem valószínű, hogy beszállna veled kocsiba, vagy távolabb a várostól menne.
2018. okt. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Igen, vidd el ebben a jó kis hűvös őszi estén sétálni, ha idáig nem fázott meg, majd fog. :)


Egy hangulatos, csöndes teázót nézz (google a barátod), és vmi különleges forró tea mellett ellazulva egy élménnyé válhat az első randi. Kellemes randit kívánok mindkettőtöknek! :)

2018. okt. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%

*Igen, vidd el ebben a jó kis hűvös őszi estén sétálni, ha idáig nem fázott meg, majd fog. :)


Öltözzön fel normálisan, és akkor nem fog:D

2018. okt. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Van benne vmi, még talán romantikus is lehet, ahogy két beöltözött jegesmedve andalog a Margit szigeten... :))


Én maradok a teázó mellett. :)

2018. okt. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Mi ebédelni mentünk, előtte sétàltunk a Màtràban.

És beszálltam a kocsiba, puff nem rabolt el, 3 éve vagyunk együtt.

Igaz, akkor én màr nem làny voltam, hanem felnőtt nő, egy gyermekkel, vàlàs közepén.

Sétàt nem javaslom ebben az időben, fàzni nem túl romantikus.

Szerintem menjetek el egy hangulatos egyszerű vendéglőbe vacsoràzni.

2018. okt. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Én kávézni vinném.


24/f

2018. okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Én meghívnám egy hangulatos kis helyre teázni, vagy kávézni, esetleg cukrászdába... A következő alkalommal jöhetne a vacsora😀
2018. okt. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) margit sziget nem játszik kb 220km-re van :D én is egy kávézót néztem ki időközben :) már csak a virág kérdéses :D
2018. okt. 4. 15:36
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A többiek jókat írtak, de kiegészíteném azzal, hogy semmiképp se moziba. A sötétben egymásra se nézni 2 órán keresztül nem éppen a legjobb módja az ismerkedésnek.
2018. okt. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A virág sztem túlzás. Én csokit kaptam (svájcit, szóval nem Milka, vagy hasonló elcsépeltem márkát). :) Illetve még vmit, de ez a mi kis titkunk, ezzel hecceltük egymást, amikor még csak beszélgettünk. :) Nagyon meglepett és nagyon jól esett.

Szóval, a virágtól én agyhalált kapnék, az olyan maradi. :)

2018. okt. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!