Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogos a féltékenység ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a féltékenység ha már lefeküdtünk de még nem jöttünk össze?

Figyelt kérdés

Ismerem már rég óta a srácot, régebben csak kavartunk egyszer, most viszont elég sokat beszélgetünk, találkozgatunk, ugye meg is történt a dolog nem is egyszer. És azt mondta ha jól ki tudunk más téren is jönni egymással akkor ő is szívesen akarna velem kapcsolatot.


Viszont egy ismerkedésem pont az ilyen eset miatt ment tönkre, mert vele is lefeküdtünk, az után pedig elkezdtem ellenőrizgetni, és úgy éreztem más lányokkal is van (rendes bizonyítékom nem volt, csak úgy éreztem, és messengeren is viberen is nagyon sokat fent volt, úgy gondoltam biztos más lánnyal is beszélhet)


Az a baj itt is már megint beindult bennem ez az érzés, és a mostanival kapcsolatban is ugyan ezeket veszem észre hogy sokat fent van mindenhol, de nem szeretném feltétlenül ez miatt elijeszteni..


Ez bizonyíték lehet arra, hogy mással is van rajtam kívül?

Vagy addig ne idegeskedjek rajta ameddig esetleg össze nem jövünk?


21/l



2018. okt. 18. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Bunko leszek,egy sima digi dugiban minek féltékenykedni jottök mentek egymásnak..
2018. okt. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem jogos! Majd ha együtt lesztek! Esetleg akkor lenne...de én akkor sem ajánlom hogy féltékenykedj!!! Hidd el nagy hibát követsz el, ha addig mindenki egyedülálló
2018. okt. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem egyáltalán nem jogos! Majd ha együtt lesztek! Esetleg akkor lenne...de én akkor sem ajánlom hogy féltékenykedj!!! Hidd el nagy hibát követsz el..Én csak tapasztalatból mondom!
2018. okt. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha már kétszer is elkövetted ugyanazt a hibát, akkor tanulj belőle, mondjuk akkor szexelj, ha elődönttétek, ki és mit akar.
2018. okt. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem legközelebb legyél először szerelmes és csak azután ba.sszál. Eszem megáll ettől a sok felszínes embertől.
2018. okt. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Kicsit fordítva csinálod a dolgokat, így meg is érdemled. Nem jöttetek össze, vagytok kapcsolatban, de szexeltek. Előbb randik, kapxsolat, szex...nem így kellene? Ennyi ész 21 évesen is lehetne.
2018. okt. 19. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Normális ember előbb ismerkedik, szerelmes lesz, elkezdenek járni, majd utána dug.

De lefordítom a te nyelvezetedre is: nem szarás előtt töröljük ki a seggünket.

2018. okt. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az mekkora csajozós duma! Jó veled qrni ha főzni is tudsz járhatunk...szánalmas.
2018. okt. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már így alakult, akkor szerintem eljött az ideje köztetek egy nagy beszélgetésnek. Én nem ítéllek el, ha valakire rá voltam pörögve, én se futtattam felesleges köröket csak hogy rendes lánynak tűnjek, és nem is mindig lett folytatása a dolognak. De volt, hogy lett, volt hogy ő akart volna többet, volt hogy én. Ilyenkor megbeszéltük, őszintén, és megesett, hogy megpróbáltuk.

Az elején ne görcsölj rá szerintem, hagyd alakulni, adj időt magatoknak.

Felnőtt, döntésképes emberek vagytok, senkinek semmi köze hozzá, milyen helyzetben voltatok együtt először. Önmagában a szex még nem jogosít fel semmire, de nem is zárja ki, hogy párkapcsolattá váljatok.

2018. okt. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!