Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy lanyba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lanyba, de nem tudom, mit mondana, ha elhivnam valahova. Iden nem is hivott meg a szuletesnapjara. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom ő nem tud az érzelmeidről.És szerintem,ha elhívod,ne is támadd le ezzel,hogy szerelmes vagy belé.De nyugodtan hívd el,szerintem.Mi lesz,max nemet mond és akkor tudod,hogy nincs esélyed.Legalább nem élsz bizonytalanságban.De miért ne mondana igent?!Egy próbát megér.Sok sikert!
2010. jún. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát az attól is függ hogy a lánynak te bejössz-e. Mert ha igen, akkor lehet hogy nem veszi rossz néven, de ha nem, akkor lehet hogy nem annyira örülne neki:D
2010. jún. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi se tudjuk, hogy mit mondana, de te hívd el valahova és megtudod. Ilyenkor soha nem kell félni figyelj az számít kudarcnak ha meg sem próbálod elhívni az nem kudarc ha nem sikerült, de te megpróbáltad nem fogsz úgy lefeküdni hogy "mi lett volna ha" hanem már tudod hogy mi van. Hidd el sokkal sokkal jobb és az önbizalmadnak is jót tesz főleg ha sikerül.:)

Sok sikert!!

2010. jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
en 3 eve mindig elhivom.
2010. jún. 25. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:

lehet túl nyomulós vagy:)

nem?

legyél vele lekezelő, aztán ha bejössz neki rögtön ugrik:)

2010. jún. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eggyáltalán nem nyomulok. Szinte nem is beszélünk. Napi esetleg köszönünk egymásnak.
2010. jún. 26. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!