Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz, hogy a szebb, dekoratíva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a szebb, dekoratívabb lányoktól jobban tartanak a férfiak? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
(Tudom, a szépség relatív)
2018. nov. 19. 22:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem igen.


Rengetegen megbámulnak, de nem szólítanak le (amit nem bánok).


Társkereső oldalon minden 2. férfi első kérdései közt szerepel: "ééés sok udvarlód van még?" még nincs semmi, de már komplexusuk lesz.


Sokszor érzem azt, hogy nem mernek/tudnak mit kezdeni velem.


Ez foleg azokra igaz, akiknek a szőke az ideál. Termeszetesen szoke a hajam.

2018. nov. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Én hasonlót tapasztalok, csak más hajszínnel. :)
2018. nov. 19. 22:36
 3/25 anonim ***** válasza:
18%
Miért tartana bárki egy lánytól?
2018. nov. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ezt is megvitathatjuk.
2018. nov. 19. 22:44
 5/25 anonim ***** válasza:
Vitassuk 😁
2018. nov. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
70%
Lepontozós válasz: sajnos az ún dekoratív jelenség rajongókat szül. Ez elgázosítja a női agyat (természetesen nem szó szerint) aminek az eredménye egy olyan jellem amivel épeszű férfiember nem kezd. Vagy, ha elköveti azt a hibát, amit én is, hogy mégis, igen hamar megtapasztalja a hibájának gyümölcsét. Ezt kiskirálylány effektusnak hívja a szakirodalom és a kerülendő tag-gel látja el.
2018. nov. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

1-es vagyok


Szerintem azért tarthat valaki egy lánytól, mert nincs elég önbizalma.


Még meg sem ismert de mar a kulsom alapjan ugy gondolja hogy meg fogom csalni majd, en fogom otthagyni stb stb.


senki sem akar pofara esni, csak itt abba nem gondolnak bele, hogy eloszor kozel kene engem engedni es nem elnek vissza a bizalommal valamint en se jovok ossze barkivel ugyh felesleges ezen gorcsolni.

2018. nov. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
27%

6-os nem ertek egyet.


1-es vagyok es evekig eltem bantalmazo kapcsolatban, szép nokent. Nem volt semmilyen gazositas, inkabb az akkori parom akarta a maradek onbizalmamat is felgyujtani hogy meg jobbnak erezhesse magat nalam.

2018. nov. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

és igen jönnek is a kérdések amikben alá lehet ásni egy férfi " önbecsülését" , " önbizalmát" stb.


persze a csinos topmodellek tökéletesek, rájuk vár mindenki nem?

tapasztalatom szerint köztük van a legtöbb komplexus halmaz, mert a szép külsővel kompenzálják a romhalmaz lelküket ( rossz gyerekkor, csonka család, korábbi csalódások stb. ) . Lehet így is normális egy nő, de a mai lányok nem tudják mi a helyzet és átestek a túloldalra..


másik a mindig mosolygó lányka, aki a nap 24 órájában vigyorog és mindig boldog.. na ŐK a legnagyobb hiénák..

2018. nov. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
67%

Most már értem a negatív tapasztalataimat.


Mindig is tudtam hogy egy nő tobb eloiteletet kap, mint egy ferfi


De most rajottem. egy szép nő még 200x amnyi előíteletet kap. Koszonjuk szepen

2018. nov. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!