Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meghivott egy draga etterembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghivott egy draga etterembe vacsorazni. Mennyit egyek?

Figyelt kérdés

Egy srac elkerte a szamom egy kavezoban, aztan elhivott vacsorazni. Egy eleg draga etterembe megyunk (ahogy irta, "visz"), szerintetek meg fog hivni vagy a legolcsobb dolgokat valasszam?:D Sajnos nem engedhetem meg magamnak ezt az arkategoriat.

Tudom, hogy h.ulye kerdes, de nem nagyon volt eddig ilyesmi randim, ti mit gondoltok?



2018. nov. 20. 18:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ne válassz drága kaját.
2018. nov. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Ha elhivott vacsorazni, akkor egyertelmu, hogy o fizet, hiszen ez egy meghivas. Ha viszont ilyen szituacioban felezgetni akar, akkor legalabb rogton latod, hogy felejtos a csavo.
2018. nov. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Soha nem választanám direkt a drága kajákat, de ha tudom, hogy valószínűleg én fizetem, akkor gondolkodás nélkül a legolcsóbbat venném
2018. nov. 20. 18:58
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Amennyi beléd fér.
2018. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%

Ha fizet akkor sem muszáj a legdrágább kajákat választanod... :)

Ha azt írta visz akkor valószínűleg fizetni akar. Vagy nem. Pasiknál sosem tudni. Én a felezésnek vagyok a híve. Általában ha egy férfi kifizeti a kajádat akkor már elvár cserébe valamit. Nem kell nagy dologra gondolni, csak akkor már alapból úgy veszi hogy bejön neked és elkezd tervezgetni. Viszont ha közben jössz rá nem akarsz tőle majd semmit akkor tökciki hogy azért a kajàt kifizeti a részedre is.

2018. nov. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

De ha elhív enni, ő választ éttermet is, aztán mégis kiderül, hogy egyáltalán nem illünk össze, akkor csak azért ragaszkodjak a felezéshez, mert ezzel jelzem neki, hogy nem jön be? Inkább megmondom neki, mint hogy így jelezgessek..

Miközben minden eddigi kapcsolatom felezősen indult egyébként, de senki nem csinálta ilyen "klasszikusan", hogy "elvisz" vacsorázni..

2018. nov. 20. 19:49
 7/18 The pale emperor ***** válasza:
86%

Én a helyedben olyat választanèk ami èpp belefér a budge-be. Abból baj nem lehet. Aaztán maximum felajánlja, hogy meghív te pedig megköszönöd.

Ezt a mindenáron felezést sosem értettem. Had legyen már lovagias egy férfi. Nem várom el de jól esik. Maga a gesztus. Tök mindegy, hogy 2 gombóc fagyi vagy egy mozi/vacsora/kv what ever.

2018. nov. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nyugodtan mondd meg neki szívesen találkoznál vele, de először inkább egy kávézóban ismerkedjetek.

Ismeretlenül egy ilyen vacsora meghívást még korainak tartasz.

Ha nem jön be a srác akkor hamarabb tudsz pattanni, ha meg igen akkor meg lehet beszélni a folytatást.

Gyorsan ki fog derülni, hogy megismerni vagy megvenni akar.

2018. nov. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
Két szilvásgombócot, így ha felezned kell vagy ott hagy fizetés nélkül akkor sem kell beállnod mosogatni.
2018. nov. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%
Jó sokat, őzgerincet kaviárral. :-) Amennyi jólesik, annyit. Én valami zsíros húsokat ennék, de biztos, hogy nem hétköznapi kajákat.
2018. nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!