Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennél akkor, ha randid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél akkor, ha randid lenne egy lánnyal, és éppen moziba mennétek, de a film amit megnéztek korhatáros, viszont a kislány még fiatal, és nem engedné be a beléptető ember a vetítésre?

Figyelt kérdés

A) Elhagynátok a mozit, és keresnétek valami másik helyet.

B) Megpróbálnád valahogy rábeszélni az emberkét, hogy engedje be.

C) Lefizetnéd a beléptetőt.

D) Bemennél a kislány nélkül a filmre.

E) Valami más. (Írd le. :)


2010. jún. 26. 22:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
De milyen taplóság lenne már egy randin bemenni a lány nélkül... Normális embernek ez eszébe se jutna szerintem.
2010. jún. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Istenem.. egyszerű tizenhat éves csaj vagyok, felmerült bennem a kérdés, és csak a véleményetekre vagyok kíváncsi.
2010. jún. 26. 22:28
 13/27 anonim ***** válasza:
túl egyszerű 16 éves vagy, az a baj...
2010. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

mit kell pedofilozni? egy olyan szánalmas... pl egy 19-16 éves kapcsolatban semmi pedofilság, mégis az egyik kiskorú, míg a másik nem.

amúgy pedig nem nagyon szoktak iratot kérni, általában ilyen 2-3 évval még beengednek.

2010. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Kedves "Mit kell pedofilozni"


A kérdező nem mondott kort mielőtt én írtam.Egy idézem:"kislány" számomra meg nem a 16 éve kategoria.

Vágod?

2010. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Egyszer volt hasonló szitu, szórakozóhelyre nem akarták beengedni. Bepróbáltam a B-t, és bejött, mindent ki tudok dumálni, ha kell :D

Ha meg valamiért mégse, akkor A, keresnénk valami más helyet. Egy filmet egy haverral is meg tudok nézni, de a randihoz azért csak kell, hogy a csaj is ott legyen XD Fura randi lehet, ahol csak az egyik fél van ott :D:D

17/F

2010. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Igazad van, tényleg nagyon ritkán kérnek iratokat, viszont bármikor megtörténhet, és bekövetkezhet az a bizonyos kínos helyzet is, amire még mindig nem kaptam, csak egy választ.
2010. jún. 26. 22:35
 18/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Egyébként még egy idősebb lányt is szokásom lekislányozni, ez van. :D
2010. jún. 26. 22:38
 19/27 anonim ***** válasza:

E : megmondanám, hogy én nagykorú vagyok, és nagykorú felügyelete mellett nézni a lány. Ha ez nem elég, akkor felhívnánk a lány szüleit -vagy havert, aki hirtelen a lány faterja lesz 5 percre- és odanyomnám a jegyszedő arcához a telefont, amiben a kedves "apuka" mélységes felháborodását fejezi ki.


F21

2010. jún. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
előző: ha én lennék, akinek ellenőriznie kellene az életkort, és te ezt megcsinálnád, a te és a csajod képébe röhögnék, mert ez nem így működik.
2010. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!