Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Izmosabb vagyok a férfinél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmosabb vagyok a férfinél, aki randira hívott. Szerintetek ha az összhang megvan túl lendülhetek ezen? Titeket zavarna egy ilyen felállás?

Figyelt kérdés
Sportolok már vagy 6 éve, így óhatatlanul meglátszik ez az egész alkatomon, nem kevés izomtömeg jött fel rám az évek alatt. Persze viszonyítás kérdése, igazából alig voltam 45 kg mikor elkezdtem. Esztétikusnak tartom, tetszem így magamnak, szóval nem tervezek változtatni ezen. Levelezem egy férfival, aki rendkívül szimpatikus számomra, intellektuálisan is nagyon vonz, és a társkeresőn fent lévő képei alapján is az esetem. Azonban kaptam tőle újabb képeket, és ezeken szembetűnőbb, hogy vékonyabb testalkatú.
2018. dec. 21. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Az a kérdés, hogy mennyire akarod ráeröltetni az életmódodat, vagy elfogadod olyannak amilyen.

Azt, hogy Ő egy másik ember, saját önképpel, saját életmóddal.

Lehet szerencséd lesz és veled megy sportolni, de én erre azért nem építenék.

2018. dec. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%

Téged se az eszedért fognak szeretni!

Ha nem jönne be a külsőd neki, akkor nem is kezdett volna el veled ismerkedni! Logikus, nem?


Szóval ne parázz már pitiáner dolgokon, kérlek!

2018. dec. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Honnan tudjuk, hogy te túllendülhetsz-e ezen?
2018. dec. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Saját tapasztalatokra értettem, hogy hasonló helyzetben aki már volt esetleg, annak hogyan alakultak a dolgok.

2018. dec. 21. 10:41
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

A melled legyen nagyobb mint a férfinak.


Eszed az nem lesz több

2018. dec. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

nekem is kockásabb a hasam, mint a férjemnek. a combom is definiáltabb.


tudomásul vettem, hogy őt nem érdekli az edzés meg a kaja. ő is tudomásul vette, hogy engem meg igen.


nekem annyi a fontos, hogy _férfias_ legyen a megjelenése (arcszőr, magasság, testarányok, stb.). és az, nagyon is:)

2018. dec. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Ha súlyemelő vagy akkor örülj hogy egyáltalán találtál bárkit. Ha meg ilyen insta-jógás, akkor meg simán lehet hogy nem is vagy izmosabb.
2018. dec. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy magasabb
2018. dec. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ez miért kéne, hogy probléma legyen?

Vagy inkább azt mondom: akinél ilyenen bukik egy párkapcsolat, azzal eleve jobb is, ha nem alakul semmi.

2018. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Rockarc ***** válasza:
0%

Konkretan attol parazol, hogy megijed, mert izmosabb vagy nala? Egyreszt nem fog, masreszt ha van benne egy kis kurazsi, akkor ezen viszonylag hamar tud valtoztatni. Engem nem zavarna, de nagyon inspiralna, hogy nehogy mar a csajom izmosabb legyen nalam. Igy kell felfogni, legfeljebb lesz egy par felesleges randid. Inkabb az akerdes, hogy te el tudod-e majd fogadni, hogy lusta megmozdulni? Ha neked nem problema, akkor hajra.


42F

2018. dec. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!