Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is volt így ezzel, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt így ezzel, h sokáig nem akart elköteleződni, aztán rájött, hogy előbb-utóbb azért mégis szeretne?

Figyelt kérdés
27 éves férfi vagyok, eddig elég lazák voltak a kapcsolataim, sosem akartam komolyabbat. Élveztem az életet, utazgattam, jókat ettem stb.,folyamatosan fejlesztettem magam, elvégeztem több egyetemi szakot is, olyan munkákat találtam, amiket élvezek,megvan mindenem. Aztán most viszont valahogy rájöttem, hogy ennek így semmi értelme, hogy én gyűjtöm a sok pénzt, de igazából nem is használom fel semmire, nincs se kutyám se macskám. Nincs egy családom, nincsenek gyerekeim, akikkel megoszthatnám az életem. Az anyagi biztonság persze nagyon jó ha van, szükséges, de önmagában nem elégséges. Körülöttem azt látom, h mások sokkal rosszabb körülmények között élnek, de mindenkinek van valakije, akivel együtt van és így is jól érzik magukat. Valahogy az jött rám, hogy én is szeretnék gyerekeket, azt akarom, hogy legyenek, akik nekem köszönhetik az életüket. Pedig eddig soha nem jutott ilyesmi az eszembe, még a legapróbb elköteleződéstől is felállt a hátamon a szőr. Nem tudom, mi van velem, mert még csak nincs is olyan nő a közelemben, akitől olyan komolyat akarnék, mert úgy érthetőbb lenne, ha ilyesmi jut eszembe.
2018. dec. 30. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
velem alapithatsz kutyas-macskas csaladot
2018. dec. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen időszakom. Igazából az addigi életem nagy részét komoly kapcsolatban éltem le kb 22 éves koromig. Véget ért egy 2 éves kapcsolatom pár hónap múlva kezdődött egy 3 évig tartó. Haladtam én úgy is az életemmel, tudtam a karrieremet is építeni meg a suli is ment, nem "akadályozott" semmiben. De aztán mégis bekattant valami amikor szétmentünk a párommal. Olyan jó volt, hogy végre kicsit magamat tudtam előtérbe helyezni. Sajnos rettentő odaadó ember vagyok, sok mindent feladok a páromért. Egy jó ideig engem is kirázott a hideg a párkapcsolat vagy a férfiak bármilyen gondolatától. Kb 2 évig még csak futó kapcsolatom sem volt, akárkivel ismerkedtem nem is fogott meg, de nem is akartam alapból sem kapcsolatot, sem szexet senkitől. Aztán persze amikor megismertem a jelenlegi párom és szerelmes lettem akkor ez megváltozott.
2018. dec. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!