Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan szoktatok rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan szoktatok rá reagálni ha megbámulnak titeket az utcán?

Figyelt kérdés
Mi ilyenkor a jó viselkedés?
2010. jún. 28. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha jó a pasi mosolygok,ha nem rá sem nézek.
2010. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Általában jó érzés tölt el:)

Legalábbis hogy ha azért bámulnak meg mert csinos vagyok (és nem másért XD)

Hogyha helyes az illető odamosolygok :)

2010. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

attol függ

mert ha jó pasi akk utánafordulok én is de ha vlmi gyökér akk chöööö

meg ha ott vannak a barátnöim akk röhögünk eggyet

2010. jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én olyankor zavarba jövök. Illetve ha olyan bámul meg aki nekem is bejön. De úgy vagyok vele, hogy ha mosolygok (pl metrón) akkor lehet azt fogja mondani magában, hogy "hát ez a hülye meg mit vigyorog" és lehet nem is azért bámul mert tetszettem neki, hanem csak bambult...
2010. jún. 28. 22:54
 5/9 anonim ***** válasza:

ha mosolyogsz, azért senki nem fog kinevetni:)

maximum felvidul, hogy végre lát egy jókedvű embert :D

vagy azt gondolja, hogy tetszik neked

2010. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a füttyentgetös "szexi " szörös felsötestü bunkó paraszt munkásoktól kiver a viz is. akármennyire nem vagyok kiöltözve meg tornacipö van rajtam ezenek egysszerüen mind1. olyan szinten fel birom huzni rajtuk magam.. :@ ilyenkor még a táskát is átrakom arra az oldalamra ahonnan nézni tudnak


ám tom h nem erre gondolsz hanem mikor helyes fiú már messziről kiszúr :) és észreveszed. nagyon önbizalomnövelö tud lenni mosolyogni rá és próbálni nem zakózni elötte :D

2010. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én /vissza/mosolygok és megyek tovább... : P
2010. jún. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
már észre se veszem...de néha eljáccadozom velük és utánnafordulok minden pasinak:D:D:D vicces az a zavart érzés az arcukon...:D:D:D
2010. jún. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Múltkor barátnőmmel elmentünk fagyizni, és kb. minden második pasi dudált vagy ordítozott ránk. Én föl se veszem az ilyeneket mert nem teszem magam lotyónak és nem is vagyok az. Azért mert nekik viszket lent, nekem nem. Erről ennyit. Ezeknek csak 'az' kéne. Normálisan is lehet "csajozni".
2010. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!