Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan sportos férfiakna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan sportos férfiaknak, akiknek a vékony nők tetszenek?

Figyelt kérdés
Itt minden dagadt nős kérdés alatt csomó sportos férfi kommenteli, hogy nekik bejönnek az extrém kövérek. Akkor nekem vékony, sportosan formás nőként esélyem sincs izmos pasiknál? Megfordult a világ? Vagy ezek kamu kommentelők, akik igazából kövér nők?

2019. jan. 14. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Lehet utóbbi. Én meg pont a vékonyabb lányokat szeretem, ezért is ilyen lánnyal vagyok együtt.

32/f

2019. jan. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Például én. Sportos vagyok, és csakis a vékony lányok tetszenek, mindig ilyen barátnőm volt...
2019. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%

Vagy az a sportos ferfi aki kommentel se igazan sportos, csak mar minden mindegy alapon barmi jo lenne neki.


Egy normalis, mentalisan egeszseges ferfi a vekony, formas noket fogja kedvelni. Most hadd ne menjek bele az indokokba, de pl meg a zombie apokalipszis eseten is a vekony nonek jobbak az eselyei a tulelesre hiszen el tudd szaladni :D


Egy kover no.

2019. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Sportos vagyok, a vékonyakat szeretem.
2019. jan. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Biztosithatlak, hogy a sportos férfiak a legritkább esetben gerjednek a kövér nőkre.
2019. jan. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Igen, vannak ilyen pasik, akiknek a gebék tetszenek, ha már te is ilyen "szépen" fogalmaztál, hogy dagadt. Ehhez viszont nem kell komolyabb ész, hogy tudd. Vagy mégis?
2019. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A vékony nő nem gebe, hanem egészséges😀Kivéve persze, ha anorexiás.
2019. jan. 14. 17:25
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Igaz én csak átlagos vagyok, de csak a sportos, vékonyabb lányok tetszenek!
2019. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%
A férfiaknak alapvetően sokkal változatosabb az izlésük, a nőkhöz képest.
2019. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Igen én is a vékony alkatot részesítem előnyben.
2019. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!