Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány miatt kérem segítsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány miatt kérem segítségeteket. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

nagyon tetszik egy lány és erről tud ő is hogy szerelmes vagyok belé

de tényleg nagyon tetszik mert majdnem ugyanolyan zenét hallgatunk meg minden mintha nekem teremtették volna meg minden

de ő szerintem nem szeretne ebből kapcsolatot, nem az jóba vagyunk msn-re, skypra felvettem legalábbis nem úgy néz ki mintha szeretne ebből valamit is.

simán a haverjaimmal bratyizik meg minden és ő nem tudja, mármint tudja hogy szeretem csak szerintem azt nem hogy ennyire és szerintem ő nem szerelmes belém


MOST MIT CSINÁLJAK??? ha nem lenne a barátnőm én eskü, simán megölném magam még a maradék önbecsülésemet is feláldoznám érte


14/f


NEM VAGYOK KISSEBBSÉGI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AKI ANYÁZIK HOGY NEM ÍROK HELYESEN AZ NEM OLDJA MEG A PROBLÉMÁT!!!!!!


2010. jún. 29. 18:05
 1/10 A kérdező kommentje:
de komolyan mindent megtennék érte csak hogy a barátnőm legyen
2010. jún. 29. 18:07
 2/10 anonim ***** válasza:

K.O.

Te aztán megkergültél...

Amúgy én olyan vagyok, hogy nem szeretem, ha a lány ugyanazokat hallgatja, mint én...

Szóval, ha olyan, mint én...

2010. jún. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Timi: ) ***** válasza:
100%

Hú,de szerelmes valaki,aranyos vagy!Semmiképp ne vallja nagy szerelmet",ha szeretnéd tudatni vele,hogy nagyon megkedvelted próbálj a közelében lenni minél többet,szemezzetek,mosolyogj rá,ha elmegy melletted vagy melletted álla,akkor véletlenül érintsd meg vagy valami hasonló.

Szerintem ha a lány is úgy gondolja,hogy tetszel neki,akkor lesz belőle valami,próbáld meg amit említettem,remélem sikerül!

23/L

2010. jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jó azért nem teljesen, pl.: mind2en szeretjük a Green Day-t
2010. jún. 29. 18:08
 5/10 Timi: ) ***** válasza:
vallj* bocsi
2010. jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Figyelj ide, te nekem ilyeneket ne írj 14 évesen hogy megölnéd magad, mert ahoz még qrvára fiatal vagy és naív hogy egy ilyen dolog miatt hülyeségeket beszélj.


2. Beszélj vele, tudom 14 évesen ez a "ciki/kényes" témába tartozik, de azért probáld meg.


3. Ha nem lesz a barátnőd, majd lesz más, még fiatal vagy.

2010. jún. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Fenomén Dani válasza:
14 évesen sokan beleesnek ebbe a hibába... Igazából nem is hiba, mert ennek valahogy így kell lennie. De nem csak egy nő van a világon. Nekem is volt már olyan kapcsolatom, amelyben láttam a jövőmet. Aztán mégis vége lett. Ne legyél költő-szerelmes, aki csak kerülgeti a forró kását... próbáld meg!(Y) Lehet nem is fog megégetni ez a kása. De ha nem sikerül, barátom, ne csüggedj. Aki tud szerelmes lenni, az megtalálja az igazit. Nem az idő a lényeg, hanem, hogy tudd mi a célod. Nőért viszont ne add az "életed"! Csak a szerelmed:)
2010. júl. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért ne öld meg magad,tudom milyen érzés,kb. én is pont ilyen helyzetbe vagyok,de várom a sulit,hogy újra találkozhassak vele és akkor majd a közelében leszek,ha kell majd segítek neki és stb.De ilyenekre,hogy megölöm magam és 13 éves (lassan-lassan 14)fejjel nem gondolok,mert ha öngyilkos leszek,az tuti,hogy többet soha b.d.s életbe nem fogom Őt látni...
2010. júl. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*és helyett én :p
2010. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak teljesen igaza van, főleg az utolsó mondatban.
2010. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!