Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik nekem egy lány, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy lány, de nem merem megszólítani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem rég váltottunk iskolát, és velem együtt jött egy új tanuló. Attól a másodperctől kezdve bele vagyok esve. Mondhatjuk úgy hogy ő az osztáj legjobb tanulója én meg valahol a 3-asok közt kullogok. Szerintetek ez lehet akadály? Illetve nem tudom hogy szólítsam meg. Tippeket szívesen fogadok!


11/F Dávid


2010. jún. 30. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jelbeszéd.
2010. jún. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
tinédzserlámúúr lálálááá
2010. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia te is uj vagy??-igen- huh legalabb nem vagyok egyedul. apropo en xy vagyok teged hogy hivnak??-xy-milyen szep nev.-koszi-melyik sulibol jottel? stb stb merulj bele a beszelgetesbe vagy ha mar sokmindent tudsz rola eleg annyit mondani hogy szia tudnal segiteni a hazikban? nem ertem igazan. jo lenne ha segitenel. el van intezve :D
2010. jún. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Jesszus 11 évesen?:O:O:O:O

Egyébként meg ne félj, a lányok nem szedik le a fejed, hogyha mondasz nekik pár szép szót...:)

2010. jún. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%
I need your booody, lil' assed bitch!
2010. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

Mondjuk így: "Csá baby! Volna kedved a mankómra támaszkodni?"

Vagy így: "Csá a nevem Dávid! Ő itt Góliát!" ... és erre megmarkolod a kékerest

2010. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Uristen dávidkám! Tese leszel valami Phujaro xdxdxd

Na idefigyelj elösször szarj arra hogy hanyas tanulo vagy! Ez nem számit vagyis ha ezt érdekli akk én nagyivbe beleszarom a szájába a csajnak! Utálom a stréber ribancokat... nemvágyok arra hogy elmondja a harry potter összes részét mikor egyuttvagyunkxD amm 11 évesen gondoltam hogy nemvagy valami kreativ! a lényeg hogy kezdj eel vele értelmesen beszélgeteni... Szia! Dávid vagyok blablablaxD am meg ezis jön magátol nemlehet elmagyaraázni mitcsinálj! nacsá

2010. jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 BlackSword ***** válasza:
Ez a házis duma nem is rossz, és még jó álca is... Most gondol csak bele, ha Te lennél az iskola éltanulója még ezt el sem tudnád lőni...
2010. jún. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem tudom aki nekem tetszik azt mindig elütöm de csak óvatosan nehogy megsérüljön aztán odaugrok hogy jajj elnézést ugye jól vagy... aztán számcsere
2010. jún. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 BlackSword ***** válasza:
Ez a házis duma nem is rossz, és még jó álca is... Most gondol csak bele, ha Te lennél az iskola éltanulója még ezt el sem tudnád lőni...
2010. jún. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!