Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félénk fiúk! Hogyan lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk fiúk! Hogyan lehet a leghatékonyabban közeledni hozzátok?

Figyelt kérdés

Kérdésemet elsősorban az olyan fiúkhoz intézném, akiknek 30 évesen sem volt még barátnője, visszahúzódóak és zárkózottak.

Tetszik egy ilyen fiú, de nem akarok nyíltan közeledni hozzá, mert egyrészt egy helyen dolgozunk, másrészt félek, elutasítana.

Hogyan tudnám elcsábítani? ELőfordult már veletek, hogy bejött valaki, de mivel azt hittétek esélyetek sem lenne, nem is gondoltatok úgy rá?



2019. ápr. 4. 18:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lassan és fokozatosan, de éreztetve, hogy figyelmet fordítasz rá.
2019. ápr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ezt az éreztetve, hogy figyelmet fordítok rá, kifejtenéd? Hogyan? Példák is jöhetnek.
2019. ápr. 4. 18:31
 3/16 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű a munkavégzésetek a munkahelyeteken?
2019. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Sosem volt gond ha le kell szólítani egy csajt aki épp csinos. Mindig akkor volt a gondom, amikor valahogy többet éreztem valaki iránt(még ha nem is nagyon ismertem). Ez a személyiségem achilles sarka.

Érdekes bele gondolni, hány esélyt szalaszthattam el így.

De pl.: szemébe nézel és mosolyogsz, valamivel le tudnád szólítani te is(biztos van ami érdekli, kérdezd arról vagy kérj vele kapcs.-ban tanácsot, vagy jelöld be facen.

2019. ápr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Irodai,de elég húzós, pörgős.
2019. ápr. 4. 19:04
 6/16 anonim ***** válasza:
#2 keresed a társaságát.
2019. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Keresem a társaságát, közös a hobbink, néha együtt is űzzük, közben beszélgetünk olykor-olykor. De mivel szótlan, nem nagy dumás, így 1-2 mondatot ír. Szóban jobb, de elhívni nem akarom még sehova, kb 1 hónapja lógunk csak együtt gyakrabban.
2019. ápr. 4. 19:11
 8/16 anonim ***** válasza:
Amikor együtt lógtok, mindig tegyél feléegy KIS lépést, lassan közeledj felé
2019. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Milyen kis lépésekre gondolsz? Ilyenkor kérlek példákat is írjatok, mert én nem tudok ilyen lépéseket magamtól :)
2019. ápr. 4. 19:28
 10/16 anonim ***** válasza:
Pillanazra megérinted a karját, bensőségesebb dolgokat hozol szóba, mosolyogsz - de nem nyomulósan, hanem fokozatosan.
2019. ápr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!