Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randim lesz, szűk 2 óra múlva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randim lesz, szűk 2 óra múlva jön kocsival. Mit tanácsoltok? Már évek óta nem voltam randin (hosszú kapcs. + szinglilét). Izgulok! 24/N

Figyelt kérdés
Ismerem őt melóból, szoktunk chatelni meg találkozni. Egyszer csak elhívott, én meg gondolkodás nélkül igent mondtam, mert már kezdek beleesni. Vagy már bele is estem.
2019. máj. 5. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Izgalmasabb lesz, amikor nem jön össze a dolog és együtt kell dolgoznotok. Nem tudtam kihagyni!:D
2019. máj. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mikeXxX ***** válasza:
59%
Pl az a tanács hogy ne legyél naiv mint most .
2019. máj. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

Legyen nálad gumi, meg lazíts az álkapcsodra.

32/f

2019. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Először is ne vedd komolyan az első három választ.

Másodszor is, ne izgulj. Biztosan nagyon jó lesz. Azért hívott el, mert vonzódik hozzád. Valószínűleg minden jól fog működni.

2019. máj. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Majd írd meg hogy milyen volt. Mi történt. Persze ha nem számít személyeskedésnek! :)
2019. máj. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jellemző, hogy a baromság van felpontozva :D de nevetni lehet rajtuk.
2019. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Előlazítsam a lyukad? 🙂
2019. máj. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne milyen volt. Biztosan jó. :)
2019. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!