Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lány nem megy el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány nem megy el egy online megbeszélt randira és blokkolja az számomat a telefonján, mit jelent?

Figyelt kérdés

Szoktatok ti lányok csak úgy szórakozni, elküldeni pasikat randira,csakhogy utazzanak egyet aztán ti meg sem jelentek?


Ez amúgy jó szórakozás? Jót tesz az egotoknak vagy mi a francért vetemedne egy nőszemély ilyesmire?


2019. máj. 7. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Bő gyermekáldást
2019. máj. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy egy bunkó liba. Nőként mondom ezt.
2019. máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Azt jelenti hogy egy infantilis buta nőszemély. De azért ezt lehet csekkolni előtte, mondjuk nem (képletesen)öt mondat után randira hívni.
2019. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem szoktam, légyszi ne általánosíts és kérdezz agresszíven.
2019. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
lehet nem is nő hanem egy unatkozó 13 éves kisfiú aki jól megszivatott :D
2019. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Egyszer a kérdező stílusában, ugyanezzel a tartalommal elküldött egy csávó a bánatos k.urva anyámba. Az volt a bűnöm, hogy elírtam chaten a telefonszámom - ez van, ember vagyok, néha tévedek, elismerem. Ő meg béna volt és félreértette a helyszínt. Szóval ugyanaz volt a helyzet, mint amit leírsz: azt hitte, hogy nem mentem el a randira, pedig csak rossz helyen várt, és azt hitte, még direkt rossz számot is adtam meg, nehogy elérjen.


Szóval nem, nem minden csaj szemét, van, hogy csak nem jönnek össze a dolgok.

2019. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Fú utolsó, ez de durva! Mennyi volt erre az esély, és mégis így történt!
2019. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem sok esély volt rá, meg ez még azelőtt volt, hogy mindenkinek mobilnet lett volna a telefonján. Na mindegy.


Ettől függetlenül aláírom, hogy az esetek többségében nem ilyen banális eset van, hanem szemét a csaj.

2019. máj. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8


Így van, kár védelmezni hiszen a többség gerinctelen módon hamis számot ad meg a pasinak ahelyett, hogy szimplán nemet mondana.


Még azt is el tudom képzelni, hogy sokan szórakozásból csinálnak ilyesmiket hogy megbeszélik a randiz azt eltűnnek és blokkolják a csávót mindenhonnan.

2019. máj. 7. 20:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egy idióta hülye kis pi... a. Írom ezt szintén nőként. Ilyen takonygerincű embereken nem éri meg felhúzni magad.
2019. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!