Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én vettem úgy észre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vettem úgy észre, hogy a magasabb lányok kevésbé felszínesek, mint az alacsonyabbak?

Figyelt kérdés

A legtöbb alacsony,170 cm alatti fiúnak általában nála magasabb barátnője van.Az alacsony fiúkat mindig magasabb lánnyal szoktam látni együtt járni kézenfogva.

Az alacsony,160 cm meg az alatti lányok meg általában elvárják,hogy a fiú lehyen legalább 180.

Most hogy belegondolok,még nem is nagyon láttam olyan párt,ahol alacsony fiú és alacsony lány volt.

Az alacsony lányok,mind 1 fejjel magasabb pasikkal vannak,az alacsony fiúk meg vagy velük egymagas,vagy magasabb lányokkal.



2019. máj. 14. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Általában az alacsony emberek valamivel mindig kompenzálni akarják, hogy alacsonyak. Vannak akik a nagy szájukkal, vannak akik kigyúrják magukat.
2019. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Rinyapinya 5 milliomodik változatát olvashattunk. Remélem kiélted magad.


Én 159 centi vagyok, párom 173 centi. (Máris megdőlt a b..ormságod.)


Gondolom te se jössz össze akárkivel, szóval akkor te is ugyanolyan felszínes vagy, mert te is válogatsz. Ja, és az nem felszínesség, ha pontosan tudod, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél magadnak, csupán ismered magad és tudod, hogy milyen emberrel éreznéd magad jól.

2019. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Volt egy csomó 160 alatti barátnőm. A mostani majdnem 180.


Egyikük sem volt felszínes. Lehet, hogy azért, mert a jellemük szerint jöttem velük össze vagy sem?

2019. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

A felszínesség és a magasság között semmi összefüggés nincsen. Én 153 cm vagyok, volt 165 cm magas párom is, a férjem 180 cm. Nem magasság alapján választottam. Felőlem lehet valaki akármilyen magas, szőke, barna, vagy kopasz. Szimpátia és vonzalom alapján választok.

A legjobb barátom 160 cm körül van, alig magasabb, mint én és imádják a nők. Ő is a nőket. Magasságtól függetlenül. Jó a humora, közvetlen és magabiztos. Ne éld bele magad, hogy a nőknél való sikertelenséged kizárólag a testmagasságodra fogható.

2019. máj. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Itt egy felszínes ember van: a kérdező, aki magasság alapján ítél meg embereket.


(165 cmes lány, 160 cmes párral, sosem volt 175 feletti pasim amúgy)

2019. máj. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Én alig ismerek 170 alatti pasikat, akik alacsonyak, azoknak már párkapcsolatuk, házasságuk van és úgy ismertem meg őket, vagy tele vannak komplexusokkal, emiatt a viselkedésük taszító. De utasítottam már el alacsony pasit azért is, mert túl sokat foglalkozott a politikával, amibe meg nekem nincs kedvem belefolyni a szükségesnél jobban, ott egyáltalán nem a magasság volt a problémám. Viszont alapvetően tényleg inkább 170 cm fölötti férfiakat ismerek. Mit csináljak, ha a többség nem marad alacsony? :-)
2019. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
160 cm vagyok, és sosem volt 170 cm-nél magasabb barátom, valahogy így alakult, nem én választottam ezt a magasságot.
2019. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
190 vagyok, eddig csak 175 vagy afeletti nőkkel sodort össze az élet.
2019. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
Volt egy 183 centis csaj nálunk hosstesként, végighallgathattam, hogy hogyan beszél a pasikról egy barátnőjével vihorászva, összeadták, hogy kin mennyi értékű ruha lehet, és még abba is belekötöttek, ha egy hajszál furán állt.
2019. máj. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ösztönösen nem akarják hogy a gyerekeik törpék legyenek, vagy óriások. És így talán normál magasságúak lesznek.
2019. máj. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!