Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Esős időben Budapesten milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esős időben Budapesten milyen programot tudnátok ajánlani második randin?

Figyelt kérdés
Szabadtérre mentünk volna, de valószínűleg esős napok lesznek, úgyhogy kérlek írjatok minél több és ötletesebb alternatívát, köszi! :)

#randi #esős randi #randi program #randi lehetőségek #budapesti randi
2019. máj. 23. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Kávézó, tropicarium, elektromos gokart, főző tanfolyam, társasjátékos kávézó. A lista végtelen, kérdés, mit szerettek.
2019. máj. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ő bármiben benne van, első talin koncertre hívtam, ami teljesen idegen volt neki és élvezte. :)
2019. máj. 23. 23:10
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

mi együtt főzünk valamit + desszertet is! vagy otthon nézünk filmeket, közösen énekelni is szoktunk :D és egész jól éneklünk :D


otthon beszélgetünk sok témáról élményekről kínos, szomorú, boldog, dühős storykat


mivel ez a második randi a mozi ugyan ugy jó ötlet, ellehet menni karaokizni is ha ti is megprobálnátok,


vizivilág? :D fedett helyen van + jó sok látni való!

muzeum látogatás ha olyan beállíittottságuak vagytok


árkád ha szintén olyan az érdeklödésetek de pl a fiatal párok szeretnek oda járni


sorolnék fel többet de ez csak a második randi...

2019. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a Cat Cafét szeretem, ott eltudunk lazulni és aranyosak a cicák, barátom nagyon oda van érte.
2019. máj. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#1 elektromos gokart, komolyan? 😂

Azsia centerbe menjetek ha egy jot akartok gokartozni

2019. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom hétvégén mentek és most jó idő van, de azért leírom, én mit csinálnék. Az első válaszoló főző tanfolyama nagyon jó. Azt szerintem abszulút joker, bár ezek ált. nem olcsók. Kávézó, szabaduló szoba, mozi, valamilyen múzeum, kiállítás.Vagy otthoni közös főzés, társasjátékozás.
2019. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: valóban nem olcsó, de egy DIY étteremben megkapják ugyanazt az élményt, és jól szórakoznak közben :)
2019. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megvolt, csak beültünk egy általam javasolt elegánsabb de fiatalos helyre a Bartók Bélán. :) Azt hiszem próbálkozom további talival.
2019. máj. 29. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!