Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adnátok esélyt egy bátortalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok esélyt egy bátortalan férfinek?

Figyelt kérdés
29 éves, azt tudom biztosan, hogy egy barátnője is volt (egyről tudok, lehet volt több).
2019. jún. 2. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen
2019. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Látszik rajta, hogy tetszem neki, de nem tud közeledni
2019. jún. 2. 15:03
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
miért nem tud közeledni? hiányzik neki a lába?:o ha így van akkor te sétálj oda hozzá. bár ma már vannak jó tolószékek is amikkel lehet vágtázni a bringaúton is.
2019. jún. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Miért nem tud? Lehet nem akar semmit, szóval menj oda beszélgetni, és deritsd ki
2019. jún. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Először én is bátortalan vagyok, aztán elmúlik. Szóval próbáld meg!
2019. jún. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
Echte bátortalan, vagy inkább olyasmiről van szó hogy az exed minden új palidat szanaszét veri és ezért ő azon hezitál: elég jó nő vagy e ahhoz hogy ilyet bevállaljon érted?
2019. jún. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11%
Én egy Bátorkeszi fiúnak adnék...
2019. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen!
2019. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!