Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan szolgáltatás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan szolgáltatás, ahol ha pénzt fizetek, megtanítanak randizni?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem. Semmi érzékem nincs a nőkhöz. Egy nagy büdös nulla. A közelükben csak remegek, és baromságokat beszélek. Ösztönösségnek semmi nyoma bennem, soha nem voltam sikeres. Kellene egy kis gyakorlat, ahol megtanulhatom kezelni ezt a dolgot. Mert az, hogy videókat nézek, olvasok róla, semmit nem ér. Annyi értelme van, mintha könyvből kéne megtanulnod autót vezetni, aztán kitennének a Hungaroringre, 0 vetetési tapasztalattal, életedben először kocsival, hogy na nesze, versenyezz. Egyszerűen kell a gyakorlat. Van arra valamiféle opció, hogy fizetek egy jó nőnek, és ő eljátssza, hogy randizunk? Aztán adná az instrukciókat hogy ez így rossz, ez így jó, stb. Nem k**vákra gondoltam, hanem normális, intellektuális nőkre, aki türelmes, és tényleg megtanítja azokat a dolgokat, amik másnak ösztönből mennek, belőlem meg hiányoznak.

2019. jún. 19. 15:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%
PUA
2019. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Ez mi? Rákerestem, és oktató anyagot találtam csak. Nekem ez nem kell. Nekem hús-vér nő kell, akinek fizetek, és együtt gyakorlunk.
2019. jún. 19. 16:07
 3/31 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez itt nem a Yellow Pages társkeresési problémamegoldó szolgáltatások rovata.
2019. jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
56%

#1


Nice trolling, bro.


#Kérdező


Nem. Ezt vagy tudod, vagy nem. Gyakorolni ezt nem lehet úgy, mint pl. az íjászatot, hogy gyakorolsz 5 évet és aztán úgy lősz majd, mint Deathshot.

2019. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
24%
Én kb 10 éve voltam a Mex Deluxe féle PUA tanfolyamon, de ahogy most ránéztem már csak oline tananyagok vannak. Kár, az eredeti jobb volt, nekem sokat segített.
2019. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
48%

#4 ez baromság, mert ezt IGENIS LEHET GYAKOROLNI. Én saját magam tapasztaltam.

Egyszerűen ez első leszólításnal csak arra lehet törekedni, hogy valahogy túllegyél az egészen, de amikor már a huszadikat csinálod, akkor már profibb leszel, és ha az ötvenediket, akkor rutinból megy.


Kérdező, menj el egy haveroddal egy plázába és szólítsatok le random csajokat. Először csak annyit kérdezz, hogy mennyi az idő? Utána lehet azon versenyezni, hogy ki tudja tovább szóval tartani őket, ki kapja meg a telefonszámát, stb.


Ha GYAKOROLOD, jobb leszel, magabiztosabb leszel, menőbb leszel, hidd el nekem. Én is béna szar voltam, de a PUA dolog és a GYAKORLÁS bejött.

2019. jún. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%
Ismételt fals kérdés,ami a Puát akarja népszerűsíteni,nem közvetetten.Az ilyen felhasználókat simán tiltanám.
2019. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen csak ezt a 69%-os fizetett reklámembert kivágni, mint macskát sz?rni.
2019. jún. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Én nem az a fajta hebrencs ember vagyok aki próbálkozik ötször, tízszer, százszor, a kudarcokat elhajítja, a győzelmeket ünnepli, stb. Úgyhogy nekem ez a "szólíts le idegeneket" dolog a legkevésbé se megy. Én a legelső kudarc után szétesek fejben, és csak még labilisabb leszek onnantól. Megint autóversenyzős példát mondok: Ha nekimész a gumifalnak, akkor többé nem szállsz kocsiba. Vagy ha igen, csak még óvatosabb leszel onnantól. Nagyon sajnálom hogy ezek szerint nincs ilyen szolgáltatás. Akkor ez már csak így marad. Eddig is kibírtam egyedül, valahogy majd megleszek.
2019. jún. 19. 16:33
 10/31 anonim ***** válasza:

#6


De itt most a randizásról volt szó, NEM a "leszólításról", ami amúgy is elég paraj kifejezés. A kettő naaaaagyon nem ugyanaz!

2019. jún. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!