Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen elhívtam randira egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen elhívtam randira egy csajt. Igent mondott, de mindig én írok. Érdemes így folytatni?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk Tinderen és gondoltam elhívom randizni.

Igent is mondott,azonban magától soha nem szokott keresni,mindig én írok neki.

Vajon így érdemes elmenni a randira vagy felesleges?


2019. jún. 24. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen érdemes...majd ha élőben is passzív és érdektelen na akkor nem érdemes 2. randi
2019. jún. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nő így csinálja, úgyhogy megszoksz vagy megszöksz :D
2019. jún. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ér rá írni neked, csak válaszol minden pasinak...
2019. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy régimódi vagyok, de a férfi nyomuljon, ne a nő. Most akkor kit is kell meghódítani? Téged a nőnek? Na ne már! Abszolút érdemes így elmenni. Végre egy csaj, aki nem kétségbeesett ;)
2019. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elhivtad randizni, igent mondott, így mi a kérdés? Randiztok, ha jól érzitek magatokat lesz folytatás, ha nem akkor nem.
2019. jún. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!