Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A történeteitek érdekelne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A történeteitek érdekelne nemtől függetlenül?

Figyelt kérdés

Nos. Mindenki életében eljon a nagybetűs szerelem, amikor rózsaszín lát, pillangó a gyomorban, minden klappol, meg van a kémia, az izgalom. Nem kell sorolni, tudjátok miről beszélek. Azt nem tudom hogy legtöbb esetben hogyan végződik az biztos vagy jól, vagy rosszul. Engem az utóbbi érdekelne. Nekem több mint egy éve volt egy csalodasom. Meg csaltak, elhagyott egy másik lanyert. És ez egyik pillanatról a másikra úgy, hogy én semmit nem vettem észre belőle. Nem reménykedem, mert ha úgy is alakulna hogy vmi okból kifolyólag mégis én kellenek. Úgysem fogadnám vissza, viszont nem hazudok az lenne az igazi megnyugvás a lelkemnek ha utoljára az arcába tudnék röhögni, hogy már nem kellesz. Szóval a lényeg! Nálatok hogy történt végül? Sok nőtől férfitól hallottam, hogy eddig minden exuk rajott mégis ok azok akik kellenek nekik. Tényleg ez a gyakoribb? Hogy előbb-utóbb mind megbanja? Köszi ha elolvastam, köszi ha válaszolsz is 😊

24/L


2020. jan. 29. 17:38
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
11%

Ha van muff a közelemben az jó, ha nincs, az se baj.


Akkor vagy igazán érett, ha már nem számít, hogy van-e melletted valaki.

2020. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
86%

2 exem volt és mind 2 rám írt hónapokal vagy épp évekel utána hogy hello mizu miért is szakítotunk stb de nem csaltak meg viszont az egyik gyerekes és el hagyná értem a csaját és a gyerekét ezt ő mondta mennyire örülök hogy már nem az én palim xd mert egy féreg nyomoronc

L

2020. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
60%
Lehet döngő léptekkel járkál a csaja szülés után és azért akar újra téged.
2020. jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Hát. Sajna nem gyerekes még és nem is akar engem. MEG! ☝🏻Aztán ki tudja 🤷‍♀️ a karma előbb-utóbb mindenkit utolér.
2020. jan. 29. 17:57
 5/29 anonim ***** válasza:
78%

Ez embere válogatja.

Én sose táncoltam vissza,és megmondom őszintén,nem sokra tartom azokat,akik ezt teszik.

Gyenge jellemre vall,döntésképtelenségre,(a vállalt tettünket gondoljuk át,és hozzunk döntést)és szerintem olyan szánalmas,ha valaki nyafogva visszakullog..A "bennhagyott tüskéről" már nem is beszélve..

Annyit azért hozzátennék,hogy 2 kivétellel én szakítottam mindig.Ami sosem megcsalás volt.Lehet,hogy már kéznél volt a másik,de párhuzamos dolgokba nem mentem bele.Mentségemre szóljon,hogy huszonévesen vad,kalandvágyó férfi voltam,és néhány hónaptól 1évig terjedt nálam max egy kapcsolat.Soha nem mentem vissza,és soha nem fogadtam vissza senkit.

És utólag visszagondolva ezt nem bántam meg.Sztem a másik fél sem.

2020. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%
Nekem kb minden pasi az eletemben vissza akart jonni utolag. Az exeim is es akikkel csak szexeltem de elkuldtem oket azok is. 1 kivetel volt a 15 bol:D szoval igen.. a ferfiak neha szanalmasak tudnak lenni (foleg ha kurni tamad kedvuk) megalazzak magukat. En soha nem mentem olyan utan akinek en nem kellettem/megbantott
2020. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
21%
Én az exeimmel csak dugni járok össze utólag, semmi érzelem. Önérzet is van a világon!
2020. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nincs ezzel gond! Az ember még is érti ha arról van szó. Egyébként én sem tudtam 1 évnél tovább kapcsolatba maradni. Mégsem alattam meg ilyen szinten senkit. Kerültem vele, megbeszéltem vele a dolgokat. És ha változtatni nem tudtunk elengedtuk egymás kezét. De ezt undoritoak tartom amikor vki így szakít a másikkal hogy közbe jött egy 3.szemely.es azt sem tartom kizartnak hogy velem párhuzamosan volt ez az illető. Biztos kozrejatszott az is hogy tavkapcsolat volt, külföldön dolgozott, magányos volt. De ez akkor is gyáva és undorító húzás volt tőle. Bdnnem meg maradandó sebeket ejtett amin a mai napig nem tudtam túl lépni. Pedig egy éve már h megtortent. Na mindegy. Ez van. Nem én vagyok az egyetlen ezzel ahelyzettel a világban.
2020. jan. 29. 18:13
 9/29 A kérdező kommentje:
Nézzétek el az autokorrekt helyesírási hibaimat.
2020. jan. 29. 18:15
 10/29 anonim ***** válasza:
16 éves voltam, amikor elhagyott az elsô barátom. A mai napig nem tudom pontosan, miért szakított. Azt mondta, hogy szeret, de már nem úgy. Valószínûleg benne volt, hogy nem hagytam, hogy teljesen az irányítása alatt tartson, nem voltam vevô a féltékenységi jeleneteire. Az is benne volt, hogy az exe idôrô idôre felbukkant. Voltak zûrös ügyei, és gondolom nem akart belekeverni, feltételezem ez is hozzájárult, hogy szakítson. De ezt akkor nem firtattam csak ültem bénultan és bámultam magam elé. Elfogadtam a döntését. Bár szomorú voltam, tudtam, hogy hosszú távon nem egymásra van szükségünk. Kb.1 év után keresett meg, hogy találkozhatnánk-e. Elhajtottam, mert akkor én már 3 hónapja együtt voltam azzal a fiúval, aki aztán a férjem lett. Azt kértem tôle, hogy soha többé ne keressen. Tiszteletben tartja, azóta nem tudok róla semmit. A férjemet fél évvel a szakítás után kereste az exe. De akkor már 4 hónapja velem volt. Udvariasan válaszolt, aztán fokozatosan fel is oszlott a baráti társaság, aminek mind a ketten tagjai voltak. Úgy tudom, ritkán beszélnek facebookon, de úriember a férjem, nem köti az orromra. A szüléseim után mondta, hogy N.üdvözöl.
2020. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!