Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez elegendő ok egy szakításra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elegendő ok egy szakításra vagy én vagyok a matrica?

Figyelt kérdés

A barátnőm azt mondta, hogy érdekelni kezdte valaki. A csávó a megismerkedésük óta nyomul rá, de állítja, hogy nem történt közöttük semmi. Annyira, hogy még a felesleges harmadikunk nem is tudja, hogy a barátnőm részéről is kölcsönös lett a vonzódás időközben. Azt mondta, nem szerelmes belé és valószínűleg nem is akar vele összejönni. De úgy gondolja, hogy az már problémát jelez a részéről, ha rajtam kívül valaki más is megfogta, és így inkorrekt lenne, ha velem maradna úgy, hogy nem megingathatatlan a kötődése.


Szerintem ilyen időről-időre megesik, ha hosszabb ideje vagy valakivel, és nem feltétlenül katasztrófa. Tudom, ezt vele kéne megbeszélnem, de azóta, hogy ezt feldobta, nem reagál a megkeresésemre.



2020. márc. 9. 00:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"de azóta, hogy ezt feldobta, nem reagál a megkeresésemre."


Mert vége.

Már a másikkal fut.

2020. márc. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
A baratnod korrekt volt veled, illetve exed!!! Ezt mindenképp értékel D, mert nem csalt meg! Kérdésedre válaszolva lehet, hogy ez egy nagyonerős fellángolás a mostmár exed részéről, ami könnyen át mehet, és úgy néz ki át is megy, ment szerelembe. Engedd el, és keress egy másik normalis lányt ok meg legyenek boldogok. Bnőd korrekt volt veled, nem csalt meg, van ilyen h beleszeretünk másba...fogadd el
2020. márc. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Akkor esik meg az ilyen ha csak érdekből vagy mással különben egy normális párkapcsolatban sosem fordulna ilyen elő! De a többi válaszoló kicsit hulye... mert a csaj qurvára nem korrekt! Csak annyit mondott azt utána ignorál... nem meri kimondani hogy vége? Mert akkor mar nem leszel ott miután a masik csávó jol elintézte az ágyban?! Szerintem menj at hozza és mond meg neki hogy miert nem ir vissza és hogy annyit akarsz meg mondani hogy reszedrol ennek vége!
2020. márc. 9. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

'különben egy normális párkapcsolatban sosem fordulna ilyen elő!"


Fogadjunk soha nem volt hosszú kapcsolatod, max. pár éves.

2020. márc. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nincs problémám a barátnőmmel, nem neheztelek rá. Csak szerintem kicsit... elhamarkodott ez. Mármint, ha ahogy mondta, nem szerelmes belé, és nem is akarja vele megpróbálni, akkor ki tudtam volna vele békülni, hogy volt egy ilyen fellángolása, nem csináltam volna belőle cirkuszt. Ha csak megkérdezi, most mi legyen, akkor nem akartam volna szakítani ezért.
2020. márc. 9. 07:21
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

A barátnőd kis naiv, aki hisz a mesékben és az igaziban. Azt várja, hogy a kapcsolat magától működik, ha a nagy Őt megtalálja. Majd lesz még po.fara esése az életben.


Fogadd el a szakítást, mást úgyse tehetsz. Ez alapján nem ugyanúgy gondolkodtok, nem illetek össze hosszú távon.

2020. márc. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 zol56 ***** válasza:
100%

Persze ha szereted nehéz beletörődni. És lehet mondod elkapkodta,stb, stb...

Sajnos valószínű az 1. válaszoló jár a legközelebb az igazsághoz.

És ha már kimondta, hogy érdekli valaki más...

Magad miatt engedd el.

2020. márc. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Valoban elofordul az ilyen egy hosszu kapcsolatban, a baratnoddel lehet eloszor esett ez meg es nem tudja, hogy kezelje. Vagy nem volt megsem annyira oszinte es sokkal jobban erdekli a masik srac, mint te, de ezt nem akarta a kepedbe vagni.

Teljesen normalis dolog, amikor valakivel hosszu evek ota egyutt elsz, egy idegen ember felkeltse az erdeklodest, aki nem betegesen visszahuzodo, felenk, az szeret ismerkedni jo fej emberekkel, ha emelle meg kulsore is jol nez ki valaki, nem nehez vonzodni hozza. De azert altalaban lehet ezt kezelni, legalabbis en nem akarok minden vonzo emberrel osszejonni, plane nem egy normalis, jo kapcsolatot boritani emiatt :D

2020. márc. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
"Normális párkapcsolatban sosem fordul elő" - baromság. Megtetszhet más, meg is kívánhatunk mást, fantáziálhatunk másról. Álomvilágban él, aki azt képzeli, évek alatt egyetlen egyszer sem fordul elő ilyesmi. A kérdés az, hogy hogyan kezeljük ezt.
2020. márc. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

4-es 9-es szovegertelmezes basszus! Az nem fordul elő egy normális kapcsolatban ahol van kölcsönös kommunikáció meg szeretet meg stb hogy nem csinálunk ilyeneket hogy szakitunk a másikkal meg hogy közben bele szeretünk másba mert valószínű hogy ez történt!

Meg amugy az nem rendes kapcsolat ahol pár év után mar másról fantáziálnak a felek! Nem tom nektek mi a párkapcsolat de az biztos hogy nem ezt jelenti!


Amugy 4-es nekem a hosszu kapcsolat a 5+ evet jelent nem pedig 1-2 evet... odáig még nem jutottunk el de par év múlva meg lesz egyrészt a kapcsolatunkba 10x több energiát és munkát kellett befektetni mint másoknak mert nem egy a nyelvünk és más a kultúránk meg meg van/volt jo par dolog köztük a munka és a szabad ido elso az tul sok a második az elég kevés de ennek ellenére is mindent megoldottunk....

emiatt is a kommunikációnk nagyon jó a jövő képűnk meg szépen le lett tisztázva hogy ki mit akar és hogyan...

úgyhogy inkabb ne akarj kioktatni amikor nálad a hosszu kapcsolat valószínűleg par eves felszínes összejárógatások... meg amikor már a 2. Év után a felek másról fantaziálnak... az megint mas hogy attól meg tetszhetnek mások szimplán csak a fizikai tényezői miatt de ez akkor sem lesz dominansabb mint egy erős és tartos kapcsolat hanem csak kósza gondolatok... az meg főleg igaz hogy nem kezdünk el mással is ismerkedni meg flortolgetni (mert az mar egy nagy jellembeli hiba...)

2020. márc. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!