Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 5év után 1év külön ez idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5év után 1év külön ez idő alatt ami történt?

Figyelt kérdés

5évig voltunk együtt a volt párommal

szakított, majd egy évig külön voltunk, huzabona volt az elmúlt egy év, szeret de mégse, stb stb.

én újrakezdés előtt elmondtam neki, hogy igen voltam lányokkal.de egyik se jelentett nekem semmit nevüket se tudom már.

ő mind végig állította, hogy nem feküdt le senkivel... nem vagyok teljesen naiv. tudtam, hogy jól, hogy 1év alatt tuti lefeküdt valakivel de tagadta.

majd egy vitánál fejemhez vágta, hogy lefeküdt ő is egy emberrel.... ameddig külön voltunk nagyon gyanakodtam egy srácra akivel nagyon jól elvolt...de ő végig tagadta, sőt most se mondja el, hogy kivel és mikor

ez igazából azért idegesít mert biztosan kialakult közöttük valami érzelmi kapocs..ha ennyire masszívan tagadta és hazudott benne illetve ..hogy eleve hazudott mind végig és nem volt őszinte.

szerintetek ez mekkora probléma? direkt többször is hangsúlyoztam mondja ez nyugodtan ha bárkivel is volt bármi külön voltunk de legyünk őszinték egymáshoz .

eleinte nem érdekelt semennyire, hogy ki az pontosan csak vallotta volna be.

szerintetek ?



2020. ápr. 22. 22:13
 1/9 A kérdező kommentje:
párom, jelenleg 25 éves nő, én 26éves pasi
2020. ápr. 22. 22:15
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az újrakezdés hamvába holt.
2020. ápr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nallam meghalna a bizalom, h ebben igy hazudik, en alltalaban probalom megmenteni a kapcsolatokat de itt ha nincs egy oszinte beszelgetes amivel meggyoz h miert hazudott, es h ez a hazudozasi kenyszer megszuntetheto, akkor elbucsuznek.
2020. ápr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

itt nem az újrakezdés a fontos.

hanem, hogy újrakezdést követően vita közben derül ki, hogy mind végig hazudott amikor mind végig az őszinteséget vártam el tőle, és ő is tőlem, én őszinte voltam mindenben..

ő meg nem....

2020. ápr. 22. 22:34
 5/9 A kérdező kommentje:

Én abban hazudtam, hogy voltam egy lánnyal... be is vallottam.... tudott is róla.... de szakítottam is ezzel a lánnyal az exem miatt.

valahogy szóba került egy hajkefe ami tele volt szőke hajjal.

majd megkérdezte pár nap múlva.. kidobom e..mondom igen miatta kidobom...másnap kérdezte kidobtam e.-mondtam igen.

majd amikor jött át hozzám meglátta a hajkefét és teljesen kiakadt, hogy hazudtam benne neki ...és miért nem dobtam ki biztos érzek még valamit a lány iránt stb...

mondtam neki...hogy nyugi..

1)azért mondtam azt, hogy kidobtam...mert tudtam, hogy zavarja és így nem agyalt rajta...

2) egy vadi új hajkefe volt miért dobnám ki ..stb.. ekkor felidegesített és ketté törtem .. :D aztán kidobtam.

ebben hazudtam és teljesen kiakadt.

ő meg abban végig, hogy lefeküdt valakivel

2020. ápr. 22. 22:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezért sincs sok értelme a felmelegített kapcsolatoknak, főleg ennyi idő után. Semmivel nem lett értelmesebb kapcsolatotok, csak annyi történik hogy most kamuztok egymásnak és idegeskedtek amiatt az 1 év miatt.
2020. ápr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De szeret elmeletileg.
2020. ápr. 23. 14:05
 8/9 anonim ***** válasza:

te is hazudtal , o is hazudott.

Ki hazudott jobban? most kb erre megy ki a jatek.


Eleve minek kell hazudni.

Es minek kell elovenni a masikat ha te sem vagy jobb sõt?

Nem furcsa?

2020. máj. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te is voltál mással és ő is, ez ennyi. Mit sértődösködsz? Te lefeküdhetsz több lánnyal ő meg egy pasit is titkol előled mert tudja h ez lesz..
2020. máj. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!