Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy viselkednétek, ha a ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkednétek, ha a ti hibatokból szakítana a srác, és barát akarna maradni?

Figyelt kérdés
Röviden a sztori, beleszerettem egy srácba, de nagyon nem illünk össze, mert több mint 10 évvel fiatalabb, teljesen más mint én, nekem az a fontos, hogy velem legyen sokat a párom, neki inkább a munka, és hogy mindig menjen valahova, alacsonyabb is nálam, szóval nem láttam értelmét a komoly kapcsolatnak, de összejöttünk és végül beleszerettem. Viszont mikor komolyra akarta fordítani, a félelmeim miatt (amik a fentiekből adódtak, hogy nem illünk össze) mindig elküldtem. Sokat veszekedtünk is a végén, mert egyre kevesebbet foglalkozott velem. Igen, az én hibám, mert akartam őt, de féltem hogy ott fog hagyni a nagy különbségek miatt.. Végül tényleg megmondta egy veszekedés után, hogy ő lezárta magában a dolgot. Viszont barát akar maradni. Ez nekem nem megy, hisz én szeretem.. Nem akarok rosszban lenni vele, de nagyon fáj, hogy ő ilyen könnyen lezárta a dolgot, és neki menne a barátság.. Volt már valaki ilyen helyzetben? Hogy kezelte?
2020. máj. 1. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól nem kell rosszban lenni, csak mondd meg neki, hogy neked ez nem megy, és ennyi.

Semmi értelme ezek után beszélgetned vele, csak folyton fel fogja tépni a sebeidet.


Én is voltam ilyen helyzetben, hogy akibe halálosan szerelmes voltam, kb. 3 hét után azt mondta, hogy ő már lezárta magában az érzéseket. Pokolian fájt, de az ilyen dolgokon nem lehet változtatni.

Jönni fog majd jobb.

2020. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En sem tudnek csak barat maradni, de nem is kell. A maradjunk baratok, csakugy, mint a majd hivlak, egy olyan udvarias fordulat, ami azt jelenti, akkor itt a vege, soha semmit.
2020. máj. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké hogy udvarias fordulat, de rajta látom, hogy tud csak barát lenni, és ez szarul esik.. Mert akkor nem is szeretett..?
2020. máj. 1. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!