Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Beteg lehet ez a férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg lehet ez a férfi?

Figyelt kérdés

A lányom szakított a barátjával pár hete. A férfi (40 éves) lebukott, hogy más nőkkel is flörtöl, így a lányom lapátra tette. Kiborultak mind a ketten, érthető módon.


Itt jön egy érdekes dolog. A lányom vissza akarta neki adni a tőle kapott ajándékokat (ékszer, telefon, televízió). A férfi azt mondta hogy ne. Tartsa meg a lányom.


Azt is mondta, ha találkoztak volna és a lányom visszaadja neki ezeket a dolgokat, ő ott helyben végzett volna magával. (mármint a férfi saját magával).


Szerintetek is beteg? 2 évi voltak együtt, de nem koltoztek össze, viszont úgy láttam, hogy nagyon nagy szerelem volt, a ökör indult.


Én személy szerint örülök, hogy vége, de a lányom vigasztalhatatlan.


2020. máj. 7. 11:42
 1/10 A kérdező kommentje:
A ökör = amikor
2020. máj. 7. 11:43
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Ékszer, telefon, televízió. Méghogy nem érdekből vannak fiatal lányok idős férfiakkal... A hapsik meg bevizionálják maguknak hogy a sármjuk miatt kellenek a fiatal csajszinak. Nevetséges. Öregszik mint a jó bor mi?
2020. máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Parasztgyerek ***** válasza:
69%
Én is jártam így, kénytelen voltam megtartani dolgokat, minthogy összetörje és kidobja. Annál azért többet ér.
2020. máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is volt ilyen exem. Folyton azzal jött, hogy ha én szakítanék vele, akkor ő öngyilkos lenne. Meg hogy nincs olyan erős szerelem a világon, mint a miénk. Imádott túlozni, de a valóságban egy középszerű gyáva alak volt. Nekem tolta ezt a dumát, verseket írt. Közben meg a neten arról blogolt, hogy nem hisz a monogámiában és támogatja a prostitúciót, mert ilyen az ember alaptermészete. Mondjuk hülye volt, hogy a saját nevén blogolt :D De ezek nélkül is furcsálltam egy idő után a túlzásait. Akkora hősnek és kitartónak hitte magát, közben egy dombot képtelen volt megmászni vagy lemenni edzeni. Kényelmesebb volt a kanapé előtt dögleni. Az egyetemet is képtelen volt befejezni, de arról ábrándozott, hogy ő Izlandra megy kutatni. Mindenképp beteg az ilyen ember. Sajnálom is, hogy rápazaroltam másfél évet az életemből.
2020. máj. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Azt is mondta, ha találkoztak volna és a lányom visszaadja neki ezeket a dolgokat, ő ott helyben végzett volna magával. (mármint a férfi saját magával)."


Ezt hívják ÉRZELMI ZSAROLÁSNAK! Amelyik kutya ugat, az nem harap.

2020. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtato válaszokat. Akkor jól gondolom. Első, ki mondta, hogy a lányom fiatal lány? Hol olvastál ilyet?
2020. máj. 7. 12:35
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
Azért gondoltam, hogy fiatal lehet, mert ha már önálló keresete lenne nem lenne rászorulva, hogy tv-t, telefont vegyen neki a pasija.
2020. máj. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Meg nem az anyja intézkedne helyette mint egy iskolásnál...
2020. máj. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nő comment utolsó, többieknek köszönöm a választ. 😊
2020. máj. 7. 22:56
 10/10 anonim ***** válasza:

ezzel az amelyik kutya ugat, nem harap-pal óvatosan. Én hallottam már beváltott öngyilkossági fenyegetésről.


A lányod miért vigasztalhatatlan? Ezt nem értem.


Amit kaptunk azt megtartjuk, ha nem kérik vissza. Ha szeretjük, akkor is ha visszakérik. Az enyém, én használom.

2020. máj. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!