Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam a szakításon/exemen?

Figyelt kérdés
3 évig voltunk együtt a barátnőmmel, 30 éves vagyok. Márciusban elhagyott. Elhidegült tőlem. Azóta nem találom a helyem az életben, nem bírom magam túltenni a szakításon... Barátok családtagok mellettem állnak, de nem bírom őt elfelejteni, pedig úgy néz ki, ő lassan továbblép... Valakinek valami tippje, hogy hogyan tegyem magam végre túl rajta, hogy idővel új életet kezdhessek esetleg egy új párral? Igyekszem megélni a dolgot, kisírom magam ha elkap, stb, próbálok a munkámra és a hobbijaimra koncentrálni, de nem nagyon megy... Egyedül élek. Köszi.

2020. jún. 23. 01:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Még rövid az idő. Ez a "gyászidő".

Jól kezeled. De hagyj magadnak időt.

Barátokkal, családdal együtt nyaralás?!

2020. jún. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát lesz nyaralás haverokkal, de csak augusztus végén. Addig jó lenne ebből kikecmeregni, mert csak rágom a saját seggem ezzel az egésszel, tisztában vagyok vele, hogy az idő majd rendbehozza a dolgokat remélhetőleg, de sajnos egyelőre pi**aszarul vagyok, és tudom hogy ez önsajnáltatás, meg hasonlók, de szeretnék idegenektől is hallani pár pozitív szót :)
2020. jún. 23. 02:02
 3/7 anonim ***** válasza:
A legkönnyebb úgy lesz, ha találsz valaki mást szerintem
2020. jún. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, szerintem nem... Nem hiszem, hogy így hogy még nem vagyok túl rajta valaki el tudná velem felejtetni... És ez szar lenne nekem is meg az új páromnak is... Én így gondolom...
2020. jún. 23. 02:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én saját tapasztalatomból írtam ezt, nekem is egyetlen fiú volt az életemben, akibe szerelmes voltam, ha volt valaki más, aki felkeltette az érdeklődésem, akkor nem gondoltam rá annyit, persze egyikéből sem lett semmi, de nem a hozzá fűződő érzelmeim miatt
2020. jún. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Óvva intelek tőle, hogy másik kapcsolatba kezdj addig amíg így érzed magad. Kitolsz azzal a másikkal is és magaddal is, mert buksz egy kapcsolatot amiatt, mert még nem vagy túl az előzőn. Az idő talán segít, de három hónap még nem sok. Tudom-tudom ez is egy örökké valóságnak tűnik, de hidd el, hogy még nagyon kevés. Szerintem elfelejteni sosem fogod és talán nem is kell. Ahogy múlik az idő azt érdemes erősítened magadban, hogy Ő már nem az az ember akit te szerettél, csak idealizálod. Gyakorlatilag aki melletted volt az már nincs sajnos. Tudom, hogy rohadt érzés, én két éve szívok ezzel, de fokozatosan egyre jobb. Fel a fejjel lesz jobb!
2020. jún. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MolotovPunk ***** válasza:
Ez még nagyon friss szakítás.Idő kell míg feldolgozod.Én is voltam hasonló helyzetben mint te és nekem fél év kellett mire teljesen feldolgoztam mikor szakított velem a barátnőm.Fel a fejjel,próbáld valahogy elfoglalni magad.
2020. jún. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!