Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyha még én sem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha még én sem tudom akarok e valaha gyereket?

Figyelt kérdés

Bnőm azt várja mondjam meg kb mikorra akarok. De hiába mondom h még én se tudom. Mindjárt 6éve vagyunk együtt. Kicsit mélyponton vagyunk én most nem érzem ideálisnak a kérdést mivel:

- van munkahelye de most készül talán kilépni és saját szalont nyitni

- most kezd egy 3hónapos képzést

- sokszor a mindennapos teendők kapcsán úgy kell magyarázni neki mint a kicsiknek mikor tanulják a dolgokat.

- Nekem is vannak munkahelyi és egyéb gondjaim

- 2éve lakunk együtt ez alatt kijött pár dolog ami miatt elbizonytalanodtam h hogyan tovább


Ő azt mondta hogy a suliba is azert kezd h elterelje a gondolatait a gyerekről


2020. jún. 30. 08:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Attól is függ hány évesek vagytok. Ha 30 felett, akkor már nagyon aktuális lenne eldönteni mit szeretnél az életben.
2020. jún. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen ez lemaradt én 32f ő 28l
2020. jún. 30. 08:51
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

A barátnődnek igaza van. 6 éve vagytok együtt,felnőtt emberek,dolgoztok is. Hova akartok még várni?

Ha nem tetszik a kapcsolatod akkor szakíts,de ne erre hivatkozz,hogy háát mert nem tökéletes bizonyos dolgokban a barátnőm ezért nem akarok gyereket még.

De szerintem nem is szereted őt,csak megszokás,inkább engedd el,hogy találjon olyan férfit aki szintén szeretne családot.

2020. jún. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
15%
"szerintem nem is szereted őt,csak megszokás" Ezt a kedves barátnőről is el lehet mondani így látatlanban. Beütött a gyerek-pánik, és most gyorsan babprojektelni akar, nem számít, kivel. Ja, meg közben tanfolyam. Ja, meg közben saját cég alapítása. Tipikus kapuzárási pánik, az ilyen esetekben történt gyerekvállalások után jön az, hogy a csaj pár év múlva borít mindent és elválik, mert ő még "élni szeretne".
2020. jún. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

Mit nem lehet azon meherteni, hogy egy nő nem szülhet akármikor? 28 éves, teljesen logikus, hogy szeretne tudni, mi a franca számítson tőled, pláne 6 év után.

Ha most sem tudod, hogy akarsz-e egyáltalán gyereket, akkor nem akarsz vagy nem tőle. Hagyjátok egymást a francba, mert ennek nincs értelme. Az lesz a vége, hogy még szopatod pár évig, lesz 32, mire benyögöd, hogy nem akarsz gyereket vállalni, ő meg elkúrt az életéből 10 évet és már lehet esélye sem lesz normális kapcsolatot találni és gyereket vállalni. Ez színtiszta önzőség. Neked könnyű, mert 60 évesen is csinálhatsz pulyát, de azért a nőknek ez nem így megy.

2020. jún. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Istenem megint te... Meddig akarsz még élősködni szerencsétlen csajon aki mindent egyedül csinál ebben a kapcsolatban amíg te anyádéknak csicskázol ingyen?
2020. jún. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
25%

28 évesen már ideje lenne szülni. 30 fölött veszélyeztetett terhesség jön, sokkal kockázatosabb és a szervezetet is jobban megterheli. Hat éve húzod az idejét, döntsed el, hogy akarsz-e gyereket vagy sem.

Nem lehetsz ennyire önző, hogy elveszed tőle a biztonságos gyerekvállalás lehetőségét. Ha neked nem kell, akkor engedd el, kereshessen egy olyan férfit, akivel ezt megteheti.


Én szakítottam már emiatt, bár én sokkal rövidebb időt (és ez által lehetőséget) vettem el tőle. Rosszul esett, de érte megléptem. Te is tedd ezt.

2020. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
37%
5-6 Ha a nőnek olyan nagy gyerekgyártási kedve van, nyugodtan szakíthat ő is, hogy keressen magának egy apajelöltet.
2020. jún. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
Ez alapján te egyáltalán nem akarsz gyereket, vagy nem tőle, ideje lenne ezzel szembe nézned, őt pedig nem áltatni tovább. Mindig lenne valami, ami miatt éppen nem ideális, de nálad nem erről van szó.
2020. jún. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20%
5-ösnek: És azt mi garantálja, hogy mondjuk a kérdező szakít vele sebtiben, a nő pedig rövid időn belül összejön valakivel és gyorsan szül neki pár éven belül, hogy az jó kapcsolat vagy házasság lesz?
2020. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!