Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után van értelme az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után van értelme az újrakezdésnek ha nem történik extra nagy változás?

Figyelt kérdés
Azért került sor részemről a szakításra, mert úgy éreztem, hogy nem tart a kapcsolat semerre. 1 évig voltunk együtt, exem jól elvolt heti pár randival, de semmi távolabbi célja nem volt, se összeköltözés, se esküvő... Én 30 éves vagyok, nekem azért már fontos lenne, hogy legyen mellettem egy társ, ne csak járogassunk. 2 hónapja vagyunk külön, most persze megígért mindent, hogy többet leszünk együtt stb... Amikor összejöttünk a családom és a barátaim is nagy szeretettel fogadták őt, de azért miután szakítottunk elmondták hogy nem igazán volt nekik se szimpatikus ez exemben az, hogy ennyire félvállról vette a dolgokat. Részemről 2 dolog van, ami miatt újra látnám értelmét az újrakezdésnek: az egyik ha eltüntetné a még évekkel ezelőtt az exével közös tetoválást, vagy pedig ha megkérné a kezem. A tetoválásra azt mondja hogy ne sürgessem, még nem találta ki milyen mintát akar rá. Az eljegyzést pedig azért nem akarja, mert még nem akar megnősülni. Hát részemről eddig továbbra is felejtős az újrakezdés. Szerintetek? Ti adnátok esélyt? Megcsalás, agresszió, alkoholproblémák nem voltak, tehát nem valami extra súlyos oka volt a szakításnak. 30/N

2020. júl. 9. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Komolyan nem ertem, milyen ujrakezdesrol lehetne szo. Legtragikusabb lenne meg gyereket is szulni.

Szemely szerint en az a no vagyok, akinek jo erzes lenne egyutt maradni egy mas tekintetben jo, de nem ferj-anyaggal. Elveznem a vele toltott napokat, nem cserelnem le bizonytalansagra, szexualisan kevesbe vonzo pasira. De amilyen elvarasokat te tamasztasz, azoknak egyaltalan nem felel meg, es ugy tunik, nem is szeretne.

2020. júl. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen én úgy gondolom, hogy csak akkor lehet újrakezdeni egy kapcsolatot, ha változás történik. Mert ha ő ugyanúgy fog viselkedni és semmin nem változtat, akkor biztos hogy nem működne továbbra se a kapcsolat.
2020. júl. 9. 23:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Eljegyzéssel nem mész sokra, bármikor vissza lehet mondani, esküvőt nem tartom reálisnak, de az összeköltözést mindenféle képen. Ha nem is tudja most mit szeretne, a fejében kellene lennie egy tervnek, hogy x éven belül esküvőt, családot akar, hol szeretne élni stb., a leírtak alapján neki ilyesmi nincsen, a helyedben nem terveznék én sem vele.
2020. júl. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha hosszútávra akarsz kapcsolatot, akkor nem túl jó ötlet vele újrakezdeni. Akkor inkább jobb egy friss kapcsolatba belekezdeni.
2020. júl. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!