Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Őt is megviselheti a szakítás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őt is megviselheti a szakítás? Van esély hogy kibéküljünk?

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem. 3 évig voltunk együtt, majd 1 évre külön mentünk. Az az 1 év nekem pokol volt. Nagy nehezen visszaszereztem, minden jónak tűnt, elkezdtük építeni a kapcsolatot 5 hónapja ami jobb volt mint régen, mégis becsúszott egy hiba az ő részéről.


Nem akarom részletezni, megcsalás-gyanús dolgokat vettem észre nála. Nagyon meglepődtem, bevallom nagy hisztit is csináltam, de egyszerűen nem hittem el amit láttam. Ő azzal "védekezett" hogy azt mondta ha ilyet feltételezek róla akkor hagyjuk egymást. Azóta még ÉN próbálom keresni, iszonyatosan fáj, de nem várhatja el, hogy én kérjek bocsánatot.... Nem részletezem, olyan dolgok derültek ki amiket tagadni se tudott. Bár konkrét 3. Személy nincs.


Teljesen kivagyok. Munkahelyemen nem tudok koncentrálni, folyton sírhatnékom van. Ő meg annyira sértődött, hogy beszélni sem hajlandó velem. Már 3 napja nem beszéltünk ma nagy nehezen felvette a telefont. Azért hívtam, hogy megkérdezzem mikor tudunk beszélni? És eléggé kifakadt, mondta a magáét, és a hangszíne viszont inkább zaklatott volt és nem az az utálkozó... én a végén azt is hittem hogy sírni fog...


Szerintetek ebben az esetben komolyan gondolhatta a szakítást? Alap esetben én se szólnék már hozzá, de nekem ez a nagy pofon, hogy a nagy boldog rózsaszín köd így egyik napról a másikra...


És csak állítja a maga igazát, hogy aki ilyenekkel vádolja azzal ő nem akar együtt lenni... Holott hozzáteszem jogos a "vád"


Tehát nem elég, hogy dolgok derültek ki még szakít is velem, és még ezen felül ő az aki utál engem... De én szeretem annyira hogy azt a dolgot megbocsássam már, csak béküljünk ki, de nem hajlandó végighallgatni Se.


Mit csináljak? Keressem még azzal hogy beszéljük meg? Vagy halott ügy? Vagy van még remény? (Hozzáteszem, borzasztó a természete, nem képes a bocsánatkérésre és nagyon haragtartó típus)


25N


2020. júl. 22. 17:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát te is rossz sorba álltál mikor az észt osztogatták.

Ha valóban 100%-ig biztos vagy a megcsalásban, minek zaklatod? Megcsalt, letagadta, hazudott, kirakott. Ja, persze, szereted. De mit? Hogy nem tisztel, átvág? Ha azt szereted, francért kellett balhéznod?

Ha meg neki van igaza, és az a tuti megcsalás mégsem az (mivel nem volt szó róla, hogy miért is biztos ez, így nem venném készpénznek), teljesen megértem, hogy leráz. Megvádolod, drámázol, aztán még zaklatod is.

Állj le, keress fel pár barátot, havert, segítsenek összeszedni. Ha ilyeneid nincsenek, akkor pszichológus is segít.

2020. júl. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Lachesys ***** válasza:
100%

te idiota vagy vagy mazochista.

milyen rozsaszin kodrol hadovalsz mikor ugy szalasz ezutan a farok utan mint egy bespeedezett gepard, holott meg igyis lekakil?:D vedd mar eszre magad csaje. tiszta hulyet csinalsz magadbol, hagyd mar a pasit! nem akar o toled semmit, csak a golyoinak volt hova loni a cuccost, meg eleg papucs lelkuletu is lehet. agyo

2020. júl. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
*mármint téged, meg a lelkivilágodat összeszedni, nem csóri srácot.
2020. júl. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. "Nagy nehezen visszaszerezted", azt sem kellett volna. Bármelyikőtöknek van igazsága, felesleges köröket futtok, ha okkal vagy féltékeny azért, de ha feleslegesen gyanúsítod is.

Ne alázd magad a lábtörlő alatt visszakúszva!

2020. júl. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel semmi konkrétumot nem írtál, így elég nehéz (viszonylag) objektív választ adni. Miből gondolod, hogy megcsalt? Ez elég fontos infó lenne.
2020. júl. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A "rózsaszín köd" az ő részéről is megvolt, nagyon boldogok voltunk már hónapok óta... Mint valami friss házasok tényleg...


Az volt a megcsalás gyanús eset, hogy e-mailt kapott egy társkereső oldaltól ahová nemrég regisztrált, és ami inkább szex társkereső, és meztelen képeket lehet nézni nőkről... Mármint szexchatelni lehet...

Nagyon kiakadtam és tuti hogy ő regisztrált, mert úgy volt megszólítva abban az emailben, amilyen felhasználónevet ő mindenhol használ. És már régebben is csinált hasonlókat, ezért akadtam ki... De nem akartam.vele szakítani csak kérdőre vontam...


Erre ő szakított velem...

2020. júl. 22. 17:22
 7/16 Lachesys ***** válasza:
100%
de nem vagod h te valami illuzioban elsz? ha valaki ugy szeret mint egy friss hazas azert nem kell foggal korommel kuzdened h egyaltlan ujra osszejojjon veled. tiszta pincsikutya vagy:(
2020. júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Igy jár az aki szerelmi kötést csináltat.


És: lesz ez még sokkal de sokkal rosszabb is. Ordítani fogsz..bezonyám.

2020. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Akkor meg átvert és színészkedett végig... Nem tudok mit mondani. És igazad van, ha szeretne nem kéne ennyire küzdenem érte...
2020. júl. 22. 17:30
 10/16 A kérdező kommentje:

8-as milyen szerelmi kötésről beszélsz???

Én is jó emberektől várok tanácsot tényleg... Irogattok itt összevissza minden értelmetlenséget...

2020. júl. 22. 17:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!