Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet a szakítást jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a szakítást jól kivitelezni, ha egy munkahelyen dolgozunk?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismertem meg a mostani páromat ezen a munkahelyemen. 2 hónapja vagyunk együtt. Viszont nem érzem jónak a kapcsolatot, mert bár semmi rossz nem történt, de többre vágyom. Nem hozzuk ki egymásból a szenvedélyt, a nagy beszélgetéseket, a hasizomlázat nevetés közben...


Úgy gondolom, jobb lenne ennek véget vetni, még mielőtt jobban belebonyolódunk. A munkahelyen hivatalosan nem voltunk egy pár, de sokat mutatkoztunk együtt, így sokaknak lejött, hogy egy pár vagyunk.


Hogyan szakítsunk, hogy ez ne legyen kínos odabent? Az egyikünknek feltétlen munkahelyet kell váltania?


Bár barátságról sajnos tudom, hogy nem álmodozhatok, de szeretnék legalább egy jó köszönőviszonyt megtartani, és úgy kijönni ebből a szituációból, hogy egyikünk se érezze vesztesnek magát.


Köszönöm a tippeket, tapasztalatokat...

24L


2020. aug. 5. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♂️ csajszi.... Ezért kell jobban megismerni a másikat, hogy elkerüld az ilyet.
2020. aug. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Na én ezért is nem kezdek munkatárssal.
2020. aug. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki munkatárssal kezd még nem egy elítélendő, vagy rossz dolog, csak tényleg az van ilyenkor mint az iskolában egy osztályban, tudod, hogy sokáig kell még egymást "kerülgetni", és előbb utóbb másnak/másoknak is feltűnik és akkor megy a pletyka, tudod hogy van ez érted...
2020. aug. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Ez csak egy pár hónapos himihumi kapcsolat, szerintem ezt simán meg lehet beszélni felnőttek módjára úgy, hogy senki se sértődjön meg és megmaradjon a jó munkatársi kapcsolat koztetek. Nem hiszem, hogy érdemes emiatt váltani, sőt, lehet, hogy ő is érzi azt, amit mondasz. Beszélj vele erről.

Mi is kollégák vagyunk a párommal, de mi már 2 éve együtt is élünk, szóval ha itt lenne szakítás, az keményebben működne utána. Egy ilyen esetben megértem azt, ha az egyik fél inkább vált vagy áthelyezést kér, esetleg más irodába költözik, hogy ne legyen annyira kellemetlen. De nekem a ti helyzetetek apróságnak tűnik és túl kémiátlannak ahhoz, hogy komolyabb drámára számítsak szakítás után. :)


24N

2020. aug. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!