Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 2 éves kapcsolat ahol együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éves kapcsolat ahol együtt éltünk párommal a kezét is meg akartam kérni de vége lett. Mit tudtok tenni hova tudok menni barátokat szerezni beszélgetni ? Minden barátom kiderült nem támogat nem is barátom

Figyelt kérdés

Egy csőd lett az életem nincs már senkim anyám se támogat akihez költőztem. Panaszkodik folyton és parancsolgat és kiabál.


Se támogató család

Se párom

Se barátaim


És hiányzik az emberi kommunikáció.


Pár hónap múlva saját albiba megyek vagy lakótárshoz.


De ha meg ölném magam akkor se hiányoznék senkinek


2020. aug. 8. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kellene élni párkapcsolat alatt is, hogy ha ez megszűnik, ne legyen akkora az űr. Tehát nem hanyagolod el a barátaidat stb. Mert így csak veszettül fogsz egy új kapcsolat után teperni társfüggőségből és ennyi. Az új kapcsolat sem fog jól működni ha nem értékeled át a dolgokat.
2020. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt csesztem el. És most itt vagyok egyedül és ép ezért akarok véget venni mindennek
2020. aug. 8. 17:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne légy ilyen drámai. Nem kell véget vetni semminek, inkább új életet kezdeni. Ennek része lehet egy kapcsolat is, de ne most rögtön. Előbb szedd rendbe magad.
2020. aug. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy alakult? :)
2020. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem akarom elkiabálni de egész jól alakult a régi barátaim közel párran felkerestek és lettek még új barátaim. Lehető legjobb döntés volt a szakítás néha vissza járok hozzá az ekszemhez de csak arra.

Elkezdtem edzeni és abba hagytam az otthon ülést és lehet lesz lassan másik alakuló nő. De még semmi komoly nincs.

2020. aug. 29. 11:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Az exhez ne járj vissza, saját tapasztalat :)
2020. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom amúgy . Ment a zöld kéz
2020. aug. 29. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!