Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek van értelme újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme újra próbálkozni nála, kérni egy második esélyt?

Figyelt kérdés
2 hónapja ismerjük egymást. Szakított velem, mert testi vonzódást nem érez irányomban, nem szerelmes belém. Én úgy érzem rengeteg hibát elkövettünk, főként hogy az érzéseinkről nem beszéltünk nyíltan egymásnak. Kialakulhat még a szerelem vagy 2 hónap alatt már ki kellett volna?

2020. aug. 15. 10:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Én azt nem értem, vonzódás nélkül egyáltalán minek próbálkoztatok. Semmi értelme.
2020. aug. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%
2 hónap alatt normális érzések még ki sem tudnak alakulni.
2020. aug. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1-es!

Számomra vonzó volt a kezdettől fogva, mint most kiderült ő csak szimpátiát érez.

2020. aug. 15. 10:33
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Testi vonzódásnak első perctől kezdve lenni kellett volna, ott indul el az egèsz. Ha az nincs 2 hónap után sem, akkor az veszett fejsze.
2020. aug. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Miért akarod erőltetni, ami nem megy? Nem váltasz ki belőle komolyabb érzéseket. Ezt el kéne fogadnod és továbblépni.
2020. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

5-ös!

Azért mert így még nem éreztem senki iránt. Szeretnék harcolni érte.

2020. aug. 15. 12:34
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

5ös vagyok. Az egy dolog, hogy te többet érzel iránta, az meg a másik, hogy ő meg nem. Tiszteletben kéne tartani, ha ő nem akar tőled semmit és nem pedig, ráerőltetni magad, mert ezzel csak taszítod.

Velem is volt már, hogy randiztam egy sráccal, nálam se volt meg a testi vonzódás, pár randi után normálisan elmondtam neki, hogy a részemről ennyi volt. Megértette? Nem. Hónapokig hébe-hóba zaklatott, hogy adjak egy második esélyt kettőnknek, menjünk el ide-oda. A vége az lett, hogy mindenhonnan letiltottam.


Te kérdező, mennyire örülnél fordított esetben egy ilyennek? Mert gondolom neked se tetszene, ha valaki nem értene a nem szóból és zaklatna..

2020. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

5-ös!

Zaklatni nem fogom, egy utolsó üzenetre gondoltam, amiben leírnám, hogy miben látom az okokat, amik ide vezettek, milyen hibákat követtem el. Azt mondta, ha szeretném tarthatjuk a kapcsolatot. Arra gondoltam mellette maradok hátha sikerül meghódítanom.

2020. aug. 15. 14:02
 9/21 anonim ***** válasza:
Teljesen feleslegesen erőlködsz. Nem volt meg a kèmia a rèszèről. Az, hogy te milyen okokat akarsz bele látni, csak hogy menthetőnek vèld, nem segít, inkább csak tèged hátráltat abban, hogy tovább lèpj. Engedd el.
2020. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
5ös vagyok. Felesleges ilyesmit írni neki. Nézd, hiába akarod keresni a kis okaidat, ő ALAPBÓL nem akar tőled semmit. Akár fejre is állhatsz, ő akkor se fog másképp érezni. Csak a saját idődet vesztegeted. Hiába akarsz te mellette maradni, bizonyos időn belül talál magának valakit, aztán még jobban szenvedni fogsz.
2020. aug. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!