Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hosszú ideje nem tudom eldönte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú ideje nem tudom eldönteni maradjak vagy menjek?

Figyelt kérdés
4 éve együtt vagyunk a párommal. Az eleje nagyon jó volt, megéltünk elég komoly sorsfordító dolgokat együtt. 2018-ban meg romlott a kapcsolatunk 1,5 év után, nem akart velem lenni és elhagyott, ismerkedett bulizott, élte az életét. Sokszor vissza tért hozzám, de mindig meghátrált. Egy év után 2019 nyarán újra össze jöttünk, mert mondta, hogy meg komolyodott és csak engem tud úgy szeretni. Működött is egy darabig, de megint elkezdtünk sokat veszekedni, veszekedéskor csúnyán beszél velem(idióta, szar) minden vagyok. Kiábrándit magából ezzel a viselkedéssel és hiába próbálok beszélni vele erről, dühében csak annyi a válasz hogy veled nem lehet szebben beszélni. Ki ölte belolem az érzéseket, de ő volt nekem az első komoly kapcsolatom, egymással éltünk meg mindent. Úgy érzem szakítani szeretnek, de sajnalom őt is és ezt a négy évet is. Nem tudom mit tegyek, megbánnám ha eldobnám, vagy valami teljesen új várna rám. Tele vagyok kétségekkel. Olyan mintha érezné a végét ő is. Ma amikor elmentem tole olyan erősen ölelt meg, hogy meg soha így és láttam a könnyeket a szemében. Ti tapasztaltatok hasonlot, ha igen ti mit tettetek.
2020. aug. 23. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Melyik oldalát akarod a dolgoknak megfogni: a dolgok nehezebbik -de a legvégére sikert, vagy a könnyebbiket-de bukást?
2020. aug. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már két éve kellett volna lezárni. Elment, próbálkozott másoknál, nem jött össze és visszatért hozzád, hogy ne legyen egyedül...
2020. aug. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem megy azt nem kell erőltetni. Már ott hibáztál, hogy újra kezdted vele, ha jót akarsz magadnak, akkor megszokásból nem maradsz ebben a szarban. Persze, hogy félelmetes, és hiányozni is fog egy darabig, de minél előbb szakítanod kellene vele, hogy új és normális életet tudj kezdeni.
2020. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"...megint elkezdtünk sokat veszekedni, veszekedéskor csúnyán beszél velem(idióta, szar) minden vagyok. Kiábrándit magából ezzel a viselkedéssel és hiába próbálok beszélni vele erről, dühében csak annyi a válasz hogy veled nem lehet szebben beszélni. Ki ölte belolem az érzéseket..."


Én mennék. Ez azt érezteti, hogy továbbra sem becsül meg úgy, ahogy kéne. Ez volt a baj amikor elment bulizni, ismerkedni akkor is. Ha nem értékel, nem becsül meg, akkor mutasd ki, hogy ez nem jó neked, merj kilépni. Ha ezt nem lehet megbeszélni, akkor a kapcsolat alapja nem működik, a kommunikáció. A tisztelet hiánya belőlem is kiölné az érzéseket. Ezt csak akkor lehet orvosolni, ha ő is akarja, ha szeret, hajt érted. De eddig csak te vártál rá, ő nem igazán változott.

Ha csak az tart vissza, hogy félsz, hogy nem lesz még aki megmozgat, akkor hidd el, lesz még szerelem. Első kapcsolatot nehéz elengedni, de ha rossz és nem hajlandó megjavítani (amihez az kell, hogy tiszteljen, figyeljen rád, meghallgasson, ő is akarja), akkor el kell engedni. Nekem is az egyik legkomolyabb lecke volt az első szakítás, de sokat tanultam belőle.

2020. aug. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!