Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tüntessem el az életemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tüntessem el az életemből a pszichopata gyanús, bántalmazó páromat, ha mindenkit ellenem fordított?

Figyelt kérdés

A párommal csak 7 hónapja voltunk együtt, de 4 hónap után elkezdett durván bántani. Mindenért elkezdett kritizálni, elkezdett beleszólni abba, hogy mit vehetek fel, folyamatosan lejáratom őt szerinte az öltözködésemmel és az intellektusommal is, heti szinten elmondja, hogy nem érti hogyan lehet nekem diplomám, mikor egy tipikus korlátolt birka vagyok, meg ilyenek.

Nemrég nyaralni volt 2 hétig az anyjával és a testvéreivel, amikor hazajött, én lázas voltam, neki alapból házi karanténban kellett volna lennie, de ennek ellenére idejött, mikor alapból beteg voltam. Elkezdett könyörögni, hogy szexeljek vele, mert nem bír magával, én nemet mondtam vagy 5x, mondtam, hogy kérlek, várjunk vele, mert nagyon rosszul vagyok. Végül egyszerűen leszedte rólam a ruhát és... jött.Végig a semmibe néztem, a vége felé még sírtam is kicsit és kértem, hogy hagyja abba, és akkor annyit mondott, hogy "semmi baj, mindjárt vége", de nem hagyta abba. Én ezek után szakítottam, kértem, hogy azonnal menjen el innen, de megfenyegetett azzal, hogy feltörli az arcommal a padlót, amiért ekkora szemét vagyok, nagyon durvákat mondott. De elment. Utána írtam neki egy utolsó záró üzenetet messengeren, dühből írtam, ezért nem volt szép.

Pár napig zaklatott, majd abbahagyta.


Viszont, teljesen beleette magát az életembe. Például szólt anyukámnak, hogy beszélgessen el velem, mert szívtelenül kidobtam, és az éjszaka közepén elzavartam, és az üzenetet is elküldte neki, és mindenfélét hazudozott, hogy nem vagyok normális, megváltoztam az utóbbi időben, figyeljen rám, mert lehet valami mentális betegség kezd kialakulni.

Anyámnak elmeséltem, mikkel bánt (a szexes dolgot nem), és nem hitte el, hogy lek.urvázott, veréssel fenyegetett, csak elodázta, hogy biztos félrehallottam, nem úgy értette, kiszínezem, mert ő nem úgy ismeri ezt a fiút, hanem dolgos, rendes srác, és olyan csendes is mindig. Meg hát csomót segített a kertben, ház körül. Ja, meg kifogásolta, hogy nemrég halt meg az apja, hogy hagyhatom így el.

A barátnőimmel elhidegültünk, nem beszélek már velük, egyetlen egy fiú barátom van, aki viszont összehaverkodott a párommal. Régen szerelmes volt belém a srác, de nekem nem tetszett, és ő kérte, hogy akkor legalább barátok legyünk, és örült a páromnak, mert nem egy bunkó szépfiú, hanem normális, ki tud vele jönni.

Neki elmeséltem mindent, mert egyszerűen muszáj volt kiönteni a szívem valakinek, a szexet is elmondtam, de csak írásban tudtam, élőben képtelen lettem volna rá. Ő sem hitt nekem, jött, hogy ez nem erőszak, örüljek, hogy ennyire nem bír magával, ha csak meglát, meg biztos nehéz volt 25 évig szexmentesen élni, így persze, hogy folyton csinálni akarja.

A veszekedésekre meg azt mondja, hogy nyilvánvalóan mindkét félnek igaza van, meg nézzek magamba, hogy egy helyesebb srácnak 100x ennyit is tűrnék, akkor tessék vele is inkább megbeszélni.


Szóval, lényegében nem áll mellettem senki.

Közben költözünk a családdal, stresszes az egész, és tegnap betette a kaput, hogy arra mentem le, hogy anyámnak a párom segít pakolni, mert ők ezt megbeszélték. Mondtam, hogy azonnal menjen el, de azzal jött, hogy attól, hogy én mocskos stílusban dobtam, a szüleimet még végtelenül tiszteli, és igenis segít nekik.


Mi a fenét tudok tenni, hogy eltűnjön az életemből?

Most sem tudok aludni, folyamatosan csak sírok, egyszerűen nem bírom már, hogy sorozatosan bánt, és hiába szakítok vele, nem tűnik el, és mindenkit elvett tőlem, még a saját családom is.


2020. aug. 31. 02:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Mond el a szüleidnek, hogy azért dobtad ki, mert megerőszakolt! Anyád talán akkor megérti, hogy mennyire rosszul esik, hogy bagatelizálja a helyzetet, és még őt védi, illetve megérti, hogy miért esett ennyire rosszul, hogy odahívta a szakításotok ellenére.
2020. aug. 31. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ezt kellene tennem, de egyszerűen rettegek, hogy ezt sem fogja elhinni, vagy azt mondja, hogy ez nem erőszak, mert elég régies felfogása van, példának okáért a metoo kampányt is erősen kritizálta.

Azt meg nem tudom, hogyan viselném el, hogy az anyukám se ismeri el, hogy erőszak, és ebből is az jönne ki, hogy én reagálom túl... Igazából kimondani is alig tudom, olyan hihetetlen az egész :(

A haverom is azzal jött, hogy de hiszen mozdulatlan maradtam és hagytam, nem is próbáltam lerúgni magamról.

2020. aug. 31. 03:13
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, hogy mi lenne a rosszabb, ha azt feltételezed a saját édesanyádról, hogy nem hisz neked, vagy az, ha szembesülsz vele; eleve nagyon szomorú, ahogy eddig is viselkedik..

Szerintem valószínűleg hosszú távon jobb lenne kimondani, ahelyett, hogy magadban rágódsz rajta, és egy pszichológussal megpróbálni túljutni rajta, ha senki nincs, aki támogasson.

2020. aug. 31. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
5%
Gratulálok, Te is jót választottál, meg is érdemled. Aztán majd az ilyenek szokott szokták fújni, hogy minden férfi szemét. Valszeg Te elég butuska lehetsz, akit elvakított a sok lóvéjával és rárepültél mint egy veréb, és csak most jössz rá milyen ember is valójában a "párod"...
2020. aug. 31. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem minden férfi szemét, de ő az. Nincs pénze, nettó 200-at se keres meg egy hónapban...
2020. aug. 31. 03:52
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"Anya, szakítottam vele, és nem kezdjük újra. Ne is hozd szóba többet. Vannak más "rendes srácok" is."

Én kihagynám a részletekbôl. Inkább hanyagold egy kicsit a kapcsolatot most velük. Nem hiányzik neked, hogy még ôket is gyôzködni kelljen. Próbálj egyedül túllépni. Ha meg muszáj valakivel beszélned errôl, keress fel egy pszichológust inkább.

Ha pár hónapig kitartasz, amíg lecsendesülnek a kedélyek, mindenki belenyugszik az új helyzetbe, újra felveheted a fonalat anyukáddal.

2020. aug. 31. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Sztem hivd fel sos a bantalmazott nok anonim segelyvonalat, hogy megfelelo lelki es jogi segitseget kapj.
2020. aug. 31. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%

"biztos nehéz volt 25 évig szexmentesen élni"


Ez vmi ocska anti-incel propaganda?


Amugy ha igaz, berelj fel par veroembert, aztan beszakadt tudovel nehez lesz emberkednie....


36F incel

2020. aug. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán jelentsd fel, ez alap.

És nagyon komolyan állj anyukád elé, és igenis meséld el neki. Másképp nem lehet.

Amúgy kísértetiesen hasonlít az exed az én exemre. Szinte ugyanez, csak én nagyon erélyes voltam, visszafenyegettem, és mindenkinek elmondtam mindent, viszont nekem elhitték. Engem nem mert megerőszakolni, mert màr jó előre közöltem, hogyha bármikor kezet mer rám emelni, akkor halott ember. De a zaklatás, a manipulatív írogatás anyámnak, sőt a fb jelszavamat is leleste, és egy fél évig olvasgatott a fiókomban.

Én a helyedben bekeményítenék, hogy ne higgye, bármit megtehet.

2020. aug. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen megoldás az ilyenekkel a "no contact". Ne magyarázkodj, ne akarj senkit meggyőzni, úgysem fog menni. Ha továbbra sem hagyja abba, fenyegesd meg, hogy feljelented zaklatásért.
2020. aug. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!