Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Több hónap/(év) különlét után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több hónap/(év) különlét után jöttél már újra az exeddel?(további kérdések lent)

Figyelt kérdés

Mennyi ideig voltatok szakítás előtt együtt?

Miért szakítotottatok?

Miután újra összejöttetek, működött?

Mennyi ideig voltatok külön?

Beszéltetek, míg külön voltatok?



2020. aug. 31. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt ilyen. 4-5 hónapig voltunk együtt aztán szakítottunk és egyáltalán nem találkoztunk és nem is tartottuk a kapcsolatot utána. Aztán kb másfél év múlva volt egy levélváltás, találka és megint összejöttünk. Néhány hétig úgy tűnt, hogy most majd más lesz. Aztán nem lett más és szétmentünk másodjára is.
2020. aug. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem ,soha nem mennék vissza egyik görényhez se. Inkább meghalok egyedül.
2020. aug. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

2 hónap bénákzás után szakítottunk, majd évekig külön voltunk, de a baráti kör miatt egymás szeme előtt voltunk folyton. Amikor újra összejöttünk, működött, annyira, hogy 11 éve tart, házasok vagyunk, gyerekeink vannak :) a titok az volt, hogy az elsőnél 17-18 éves kölykök voltunk még, a másodiknál már benőtt a fejünk lágya, és tudtuk, mit akarunk.

32N

2020. aug. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
6-7 év együttlét után, szakítottunk fél évre aztán kibékültünk 1-2 évre még, de ugyanolyan sz*r volt.
2020. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fő kérdésre:. igen


1:. 4 évig

2:. Depressziós lettem, és magamban kellett rendbe tenni a dolgokat, nem tűrtem meg más személyt magam körül.

3:. Igen, működik.

4:. 8-9 hónapig.

5:. Nem beszéltünk egyáltalán, az utolsó 1 hétbe kezdtünk el beszélgetni.

2020. szept. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tobb lanynal is volt ilyen (mindegyik bnom visszajott) en soha semelyikkel nem tartottam a kapcsolatot szakitas utan.

A. 3 evig egyutt, szakitas. 5 ev mulva kerult elo! Ott sirt a kanapen h, jojjunk ossze. Eszembe se volt, foglalt voltam.

B. 3 evig egyutt, majd szakitas egy pasi miatt, 2 nap mulva visszajott... tovabbi 1. 5 evig nagyon szep kapcsolat de aztan megis szetmentunk.

C. 2 évig egyutt, szakitas mert majdnem felrementem de 2 het utan ossze. Ujabb 2.5 ev tok jo kapcsolat de uj pasi miatt szet. 1.5 ev mulva elokerult h, folytassuk de foglalt voltam es nem is akartam volna. Mai napig szo szerint gyulol ezert...

D. 3.5 evig egyutt, nem vettem el idoben ezert uj pasi miatt szakitas es kulfoldre ment. 1 ev utan 4 hettel ezelott elokerult, hazamenekult, h folytassuk. De vacilalt, es 4 het utan visszament. Persze ujra elo fog kerulni mert az a kapcsolat mar kuka es ossze is fogunk jonni mert jo a szex vele nagyon de ez mar csak arrol fog szolni.

Ennyi...

2020. szept. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!