Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg ribis és szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ribis és szemét vagyok ezért?

Figyelt kérdés

1 hónapja szakítottam az exemmel, mert bántott, lehordott mindennek, terrorizált. Életem első kapcsolata volt. Beszélőviszonyban maradtam vele, mert nincs senki, akivel őszintén beszélhet, szüleivel rossz viszonya van, és azt mondta, hogy ha barátilag sem tud senkivel beszélgetni, akkor öngyilkos lesz. Én csak segíteni akarok neki, de undorít, mint férfi, mert szemét módon bánt velem és külsőre sem néz ki jól.

Én közben egy kicsit távolabbi ismerősével randizom már, alakul a kapcsolatunk. Engem egyáltalán nem érdekel az exem, és lelkileg is készen állok az újra, mivel sosem szerettem, magát a kapcsolatot meg már a szakítás után eltemettem. Ő meglátta a közös képünket fb-on, fenyeget, hogy pucér fotókat fog küldeni rólam a srácnak, és elmondja az összes kapcsolati zűrünket, hogy én miket tettem vele, és anyáméknak is szól, hogy ribizli a lányuk. Szerinte lelkileg beteg vagyok, mert az első kapcsolatom után azonnal más után nézek, szerinte csaltam is, normális lánynak legalább nem jár f..asz egy évig az első barátja után.


2020. szept. 1. 11:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

Egyáltalán nem vagy az.


Meséld el a szüleidnek, hogy a párod mivel fenyeget, ne egyedül küzdj a helyzettel.


Ha szükséges, akkor egy pszichológussal is beszélgess el erről, mert egy ennyire rossz párkapcsolat mély sebeket tud okozni.

2020. szept. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Tilts le minden felületen, és ha személyesen megkeresd, fenyegesd meg, hogy feljelented zaklatásért. Azt már meg sem merem kérdezni, hogy minek feküdtél le olyannal, aki szemét módon bánt veled és külsőre sem jön be, és főleg miért engedted magad meztelenül fényképezni...
2020. szept. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagy se szemét, se ribi ezért, nagyon jól tetted, hogy szakítottál (amit a reakciója is bizonyít), de sürgősen tiltsd le és többet ne állj vele szóba. Nem korrekt dolog sajnálatból beszélgetni vele, nem vagytok barátok, nem tartozol neki semmivel, ne játszd a megmentőt. Azzal, hogy beszélőviszonyban maradtál vele csak tápláltad azt, hogy esetleg lehet köztetek több is (úgy is, hogy nem ez volt a cél), hagyd ezt abba minél hamarabb.
2020. szept. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Hellmano ***** válasza:
100%
Most megtanultad, hogy az ex-szel azonnal szakíts meg minden kapcsolatot :D "barátok2 maradunk meg csak beszélgetni blablabla az a figura egy elmebeteg, akivel nem szakítottad meg a kapcsolatot, hanem odalógattad neki, hogy beszélni beszéljetek csak nyugodtan...egy ilyen ex mindig tönkre teszi a leendő kapcsolatokat.
2020. szept. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nagyon félek, hogy csinál magával valamit, vagy tényleg keresztbe tesz... Tudom, hogy bűncselekmény, ha elküld rólam olyan fotót, de az nem segít azon, hogy a sráccal az amúgy tök jól alakuló kapcsolatot megmérgezi.

Volt régen, hogy felvágta az ereit, pszichiátriára került, és azt mondja mindig, hogy a nők tették ilyenné, mert folyamatosan kinevették, meg az ő vállán sírtak helyes rosszfiúk miatt, őt pedig nem vették férfi számba, egy szemernyi szeretetet nem kapott senkitől. De természetesen mind közül én vagyok a legszemetebb, mert elhitettem, hogy neki is járhat szerelem, utána pedig ott hagytam, és egyből szétteszem egy helyesebb srácnak én is. Úgy úgy gondolja, hogy egyik pillanatról a másikra szakítottam, indoklás nélkül, és ő most soha nem kel fel a padlóról.

2020. szept. 1. 12:05
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy ribi, csak éled tovább az életed. Írtad is, hogy bántott téged, ez is csak a játszmáihoz tartozik. Addig szakítsd meg vele a kapcsolatot, amíg csak üres fenyegetések vannak.
2020. szept. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért félsz? Vágja csak fel, zárják csak be, legalább megszabadulsz tőle. Nehogy már megsajnáld, mikor gusztustalan módon beszél veled és próbálja megkeseríteni az életed... megsúgom, úgyse fog csinálni semmit, legalábbis olyat amibe belehal, tuti nem.

Ha normális az új srác, észre fogja venni, hogy ez egy elmeroggyant, és nem hisz el semmit. A képek miatt utólag hiába sírsz, akkor kellett volna gondolkodni.

2020. szept. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus érzelmi zsarolás, ne hagyd magad. Mondd el az új srácnak, hogy mi a helyzet, ha normális, akkor meg fogja érteni. Közben pedig minden szálat vágj el az exeddel, de tényleg mindent és következetesen ne válaszolj semmire, akkor se, amikor új fiókokról próbál manipulálni. Ha megint felvágja az ereit (bár gondolom keresztbe teszi, nehogy véletlenül tényleg baja legyen :D), akkor kötelező lesz pszichiáterhez mennie, az majd kezd vele valamit. NEM a te felelősséged, hogy mit kezd magával, egy ilyen hulladék emberért amúgy se kár.
2020. szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon félek, hogy csinál magával valamit, vagy tényleg keresztbe tesz..."


Ez most csúnya lesz, de: akkor mi van?


Most egy gyökér hisztije miatt akarod felrúgni a saját életedet? Ez csak hiszti, és látja hogy ezzel irányíthat. Szakítsd meg a kapcsolatot vele.


A fenyegetőzéséről - amennyiben írásban kaptad - azonnal képernyőfotózd le!


Akár meg is mutathatod a másik srácnak, így ő előre le tudja tiltani a csávót.

Ja, és a szüleidnek is.


Amúgy nem értem, miért kéne szüzességi fogadalmat kötnöd a szakítás után :D Ez inkább gyásznál szokás, ha elhuny a férj, de annál sem kötelező.

2020. szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az DE 1 hónappal a szakítás után már alakuló kapcsolatban lenni úgy hogy az exed meg intenzíven az életed része nem szerencsés
2020. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!