Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi időt " rágódtál " már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt " rágódtál " már szakításon és miért? Mi adta meg a végső lökést hogy megtedd?

Figyelt kérdés
2020. szept. 1. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már több érv szól ellene mint mellette.
2020. szept. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát kb 1 hetet az első kapcsolatomnál. Nagyon szerelmes voltam, megcsalt, és nem tudtam, hogy bocsássak-e meg neki vagy sem. Addig nem is találkoztunk, és nem tőle tudtam meg, így örlődtem, hogy hogy mondjam el, mi legyen utána.


A második komoly kapcsolatom teljesen bántalmazó kapcsolat volt, teljesen leépítette az önbizalmam, kb 1 éven keresztül szenvedtem, hogy mi legyen. De itt többször megpróbáltam szakítani, de volt, hogy pl kivette a kezemből a telefont és elvette pár napra, hogy nem hívhatom fel a szüleim, hogy segítsenek hazaköltözni, meg ilyenek. Ez abszurd eset, de itt nagyon sokáig tartott.


Terápiával rendbetettem magam és már nem maradok benne rossz kapcsolatokban. Ha problémám van jelzem, megbeszéljük. Ha nem változik még egyszer megpróbálom megbeszélni, ha nem változik (és tényleg fontos dolgokról van szó), akkor elbúcsúzom tőle. Ez, hogy mennyi idő függ, hogy hol tart a kapcsolat, és milyen problémáról van szó. Hetek, pár hónap max.

2020. szept. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!