Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Újra összejöttünk mert ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra összejöttünk mert ő jött, de mégse működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem fogjátok elhinni, hogy ezt mondom, de szeret engem a párom. Azért nem fogjátok elhinni, mert amit most leírok az allapján azt fogjátok mondani, hogy nem szeret csak kihasznál, stb.

A szeretetére utaló jelek, egy az, hogy szakítás után visszajött, hogy szeretné újra megpróbálni, mindenki ellene van de ő akkor is úgy érzi.

Kaptam tőle virágokat, meglep cukisággal. Esténként mindig betakargat, reggel puszival kelt fel. És amúgyis szeret alapból a kedvemben járni és szeretget.


Viszont...az, hogy összejöttünk egy feltételhz volt kötve. Amég nem állunk stabil lábakon ne legyen publikus. Család, barátok ne tudják. Ettől függetlenül az utcán együtt vagyunk mint egy normális pár és úgyis viselekdünk. Nem csak szex kapcsolat. Naponta találkozunk, átjárunk egymáshoz (mert más városban élünk).


Viszont ma például amiko kiléptem a lakásából jött egy munkatársa szembe és vissza kellett mennem nehogy meglásson...Ez azért gyerekes.

Igazából engem kínoz, napi szinten sírok és rengeteg problémát szül az, hogy titkolni kell, emellett megalázó. Hiába mondom neki ezeket, azt mondja, hogy márpedig ő megmondta, hogy ez a feltétel. Úgy értem uralkodni akar felettem. És így indítani a kapcsolatot...Eleve bizlamtlan vagyok, félek, hogy átver, ha nincs ló jó a szamár is például. Akkor nem hv fel a csaádja társaságában nehogy megtudja, ami megint rosszul esik. A saját születésnapi ebédjére nem akar elvinni...Gyerekes és gonosz dolog ez.


Azért mentünk szét, mert rengeteg felesleges hisztim volt. Ezen msot változtatok, küzdök, és mindent megteszek érte. Ő meg visszaél vele.

Amikor kibékültünk megbeszéltük, hogy megbecsüljük egymást, én rájöttem mit vesztettem és nem akarom újra elveszíteni. Ezzel a viselkedésével viszont azt mutatja meg, hogy kár volt újra kezdeni és ezt veszítettem el és nem kár ezért...


Nem tudom mit kezdjek a helyzettel, mert mardos a dolog és nem tudok boldog lenni így. Bízni se tudok abban, hogy valóban elsz valaha publikus, ha meg gen addig annyi séremet fog nekem ezzel okozni, hogy már mindegy is lesz.


Szeretem, higgyétek el ő is szeret, csak van egy makacs, buta gondolkodása.


Ti mit gondoltok?


Ott kéne hagyjam, mert valszeg kihasznál ezt írjátok. De ha nem? Ha valóban csak az van, hogy szeret és ő ilyen?

Próbáljam meg kivíárni a dolgokat? Mit mondjak neki? Mit tegyek?!



2020. szept. 2. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagyon gyerekes. Szégyell téged, vagy mi az oka ennek? Még te akarsz megváltozni miatta? Igenis vállalja fel a kapcsolatát, vagy ne járjon senkivel. Én alapból nem jönnék össze valakivel, aki feltételekhez köti a kapcsolatot.
2020. szept. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelne, hogy szeret-e vagy sem, így kifejezett szeretetből nem kérnék.
2020. szept. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Nézd, akárhogy is próbálod csűrni- csavarni, megmagyarázni, a tények magukért beszélnek: a párod nem szeret. Egyébként szinte biztos, hogy van egy hivatalos párja is, te meg csak jó ha néha kéznél vagy, úgyis megelégszel pár szeretetmorzsával. Te is érzed, hogy ez nagyon nincs így jól, de valamiért mégis szeretsz szenvedni.
2020. szept. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
tökre mindegy mit gondolunk, te oda vissza vagy érte....vagy megszívod a végén vagy nem
2020. szept. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Szakíts vele. Nem fog működni.

Én nem gondolom, hogy lenne valakije, de akkor sem fog működni.

Ő most kiagyalta, hogy amíg nem álltok stabil lábakon, addig titkolni kell, hogy együtt vagytok.

És mégis mitől fog ez a kapcsolat stabil lábakon állni?

Attól, hogy úgy rejteget téged, mint egy szégyellnivaló sza..rkupacot???

Ettől csak az önbizalmad fog nullára süllyedni és még nagyobb házisárkány lesz belőled, mint ami voltál.

Őt is meg kéne hallgatni persze, de ismerem ezt a típust és simán el tudom képzelni, hogy a korábbi hisztijeid mind abból származtak, hogy folyamatosan épít téged lefelé önbizalom terén.

Onnan gondolom, mert volt egy ilyen kapcsolatom, ahol a srác bizonyos közegben nem vállalt fel. Azzal indokolta az elején, hogy volt már, hogy túl hamar elkiabálta és aztán ciki volt. Ennek örömére évekig úgy tett abban a társaságban, mintha nem tartoznánk össze. Nem szólt hozzám, más lányok mellé ült le, ha szóltam hozzá, meg se hallotta, elengedte a kezem előttük.

Én meg egyre hisztisebb lettem. Minden lányra/nőre féltékeny voltam, aki két szót beszélgetett vele és közben magamat vádoltam, hogy lehetek ilyen féltékeny hárpia. Aztán rájöttem, ha megfogná a kezem előttük, ha mellém ülne és nem más lány mellé, ha egyszer az életben érezhetném, hogy büszke arra, hogy én vagyok a társa, akkor valószínű én se lennék ilyen féltékeny hárpia.

Korábban szerettem neki sminkelni, de elérte, hogy kihajítottam a sminkkészletemet. Csak fanyalgott, hogy minek sminkelek, neki én attól nem leszek szebb. Ha magassarkút vettem, azért csesztetett, hogy minek? Persze mert nem tetszett neki, hogy úgy magasabb voltam nála.

Nem tudtam kilépni abból a kapcsolatból, mert annyira ocsmány szégyellnivaló rondaságnak éreztem magam, hogy tükörbe nézni se volt kedvem. Úgy gondoltam, soha nem kellenék másnak.


Azóta kitisztult a fejem. Már nem szeretem. De más okok miatt nem mehettünk szét. Mást szeretek, de már mindegy. A fiatalságom elmúlt és nekem már késő.

2020. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval szakítottatok, ő jött utánad hogy kezdjétek újra, erre ő feltételeket szabott hogyan folytathatjátok. What? Nem bántásból, tényleg tiszta szeretettel írom, de ezt gondold végig. Aki nem vállal fel annak vaj van a füle mögött ami alátámasztja ez a feltételezgetés, és te önként belesétáltál sajnos. Én kidobnám. Mi az, hogy legyen titkos? Eddig nem volt ? Gondolom az is a te hibád volt, hogy szétmentetek, ő a megtestesült szentlélek volt végig.. hagyd a fenébe.
2020. szept. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Titkolja h. együtt vagytok.Hagyd inkább.
2020. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi értelme. Kihasználja, hogy úgymond tett neked egy szívességet és visszafogadott. Borzasztóan megalázó ez! Erre szerinted mégis milyen kapcsolat épülhet?!

31N

2020. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
És ki dönti el meg mikor, hogy ez a kapcsolat áll-e olyan stabil lábakon, hogy méltóztasson felvállalni? Őszintén szólva én sem kérnék abból a nagy szerelemből így, már ha van. A leírásod alapján én ebben azért kételkednék, szerelmes ember nem szab feltételeket szíve választottjának, hogy együtt legyenek.
2020. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Örülök, hogy sikerült értelmes válaszokat kapják. Teljesen egyetértek veletek.

Én is tudom, hogy hagyni kéne.

Az első évben felvallalt minden okes volt. Nem is értem miért akarja ezt...

Es tényleg az a rossz, hogy én szeretem, szeretném a kapcsolatot, viszont ha azt mondom neki, hogy így nem megy, akkor vége. Tehát ő akkor annyira nem is akarja ezt az egészet. Ha akarna meg értené.

Próbáltam neki elmagyarazninazt is, hogy gondoljon bele... 3 hetig voltunk külön, de most miatta mindenki azt hiszi, hogy két hónap. Aztán ez egyre több lesz. Lesz vagy fél év.

Azt sulykolja, hogy belementem.



Sztorihoz hozzátartozóik, hogy nekem nem volt munkam fel évig. Akkor szörnyen hisztis voltam. Majd lett egy hónapig akkor javult a lelki világom. Es ehhez van kötve az egész. Hogy munkába állok és onnan 1-2 hónap múlva meglatjuk hogy jó e együtt és aztán publikus. De az hogy meglatjuk... O látja meg, ő dönti el.

Annyira szeretném hogy oké, legyen így kibirhato az a kis idő ha aztán minden jo lesz.

De igy egyszerűen rossz és kínoz engem. Mert pont azt erzrm amot leirtarok. Próbálom elhesegetni, de nem megy és emiatt folyton szar legbelül, ha meg kiadok cirkuszolok sajnos..


Az önbizalmamat rombolja olykor, de egyébként nagyon sokat dicser meg. Meg látom rajta, hogy tetszek neki.

Meg tudom hogy jó ember vagyok. Ezzel nincs is gond.


Es igen én voltam a hibás a szakitasban is. Mert hisztiztem és amúgy én szakitottam, mondtam neki h legyen vége mert nem bírok meg egy ilyen hisztit. Az én hisztimet.nem akarok mindig hisztizni mert ő olyan.

Megbeszéltem vele hogy nekem valtotnom kell e téren de neki is sok mindenben és a hisztik nem csak úgy voltak.. Nem mindig.

Azzal jött h 90%ban nekem kell változni.


Talán az ő szemelyisegtipusara mondják, hogy narcisztikus.

2020. szept. 3. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!