Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bántál már meg Szakítást?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántál már meg Szakítást? Milyen felindulásból szakítottál? Mi történt utána?

Figyelt kérdés
2020. szept. 3. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az életem legfájdalmasabb szakítását én léptem meg, ezen tartott a legtovább tovább lépni, de nem bántam meg, azóta is jó és okos döntésnek gondolom. Attól még, hogy valami sokáig fáj még nem biztos, hogy rossz döntés.
2020. szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy nem csak az, hogy nehéz és fáj, hanem ha tudod h ő az igazi. Az aki neked kell. Nem bántott és te sem öt, de mégis vége lett..
2020. szept. 3. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De ha ő az igazi és nem bánjtuk egymást, akkor miért szakítottam volna? Eszembe se jutna. Nyilván ha szakít az ember ahelyett, hogy megoldaná ami közéjük áll, annak nyomós oka van.
2020. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok potenciális "igazi" van, aki passzol hozzád, és akivel jó a kapcsolat, nem gondolom, hogy ez ilyen végzetszerű, hogy csak egy valaki az igazi, és ha vele nem jön össze, akkor már sosem lesz jobb. A szakítás meg nem véletlenül történt, mert valami nem klappolt. Lehet, hogy el volt hamarkodva, de ha már odáig eljut valaki, hogy kimondja, az már valószínűleg nem lesz hosszú életű kapcsolat
2020. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!