Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most nem azért, de szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nem azért, de szerintetek jogosan kondult meg a vészharang a fejemben? Lehet, hogy szakítás lesz a vége?

Figyelt kérdés
Megtudtam a 3. exemről, hogy Svédországba költözött, van munkája, nem is tervez hazajönni. Na most, nekem az 1. és a 2. exem is külföldre ment. Az 1. exem már le is telepedett teljesen, van lakása is, ő Németországban van. A 2. exem még csak szeretne letelepedni, ő 2 éve Ausztráliában él. És most, hogy tudomást szereztem 3. exem Svédországi kiköltözéséről, mondtam VICCBŐL a barátomnak, hogy: "Nekem minden exem külföldre menekül előlem szakítás után." Erre a barátom mit mondott? Na mit? Hogy ha már így szóba hoztam, lenne ismerősén keresztül egy remek munkalehetősége Dubaiban, sokkalta jobb fizetésért. Csak miattam nem utazik ki, de ha mondjuk szakítanánk, azonnal pakolna...
2020. szept. 6. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Dubaiba lépnék, iszonyat jól fizetnek.


Igen mélyérzésű menyecske lehetsz, ha négy exed (mert a mostani is az lesz) négyfelé menekült.


Mennyi idős vagy? 18?

2020. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Én vacilálok a párom és a külföldi egyetem lehetőségén, de biztosan az utóbbit fogom választani. Nem éri meg egy másik ember a karriered előrehaladásának akadályozását:) Remélem a barátod is mérlegel majd!
2020. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 FoxtrotLidérc ***** válasza:

2-es: Az nem megoldás, ha EGYÜTT mentek ki?


Kérdező: Ne láss bele semmit! Érezzétek jól magatokat együtt. Sose a végét nézzétek. :)))

2020. szept. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

@FoxtrotLidérc: Én voltam az, aki könyörgött, majd szép szóval kértem meg, hogy menjünk együtt vagy legalább költözzünk össze MO-n.(Itthon vernek, szóval nem kicsit akartam)

Nem akar nyelveket tanulni és semmi motiválásra nem reagál. Az mondjuk szuper, ha valakinek a párja hajlandó ezekre.

2020. szept. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Akkor sajnos ez így tényleg halott... :(((
2020. szept. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!