Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok erről? Elhagy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Elhagy, aztán visszatér.

Figyelt kérdés

50-es nő vagyok, Ő 60. 5 éve együtt. Összeköltözést, együttélést egyikünk sem akart. Mindkettőnk elfoglalt, mozgalmas életet élő ember.

Összejártunk, barátok is voltunk. Egymás családi életébe nem másztunk bele.

Aztán 2 hónapja eltűnt, felszívódott, köddé vált. Divatosan kifejezve ghostingolt. (remélem jól írtam). Kerestem, egyszer felvette de lerázott. Aztán nem vette fel... Idegen telefonról is hívtam, tiltást írt ki. Nagyon fájt, de mivel nem vagyok ragasztó típus hagytam. Üresség, gyász érzés, új hobbit kerestem, ami nagyon leköt. Szóval mindent bevetettem, hogy ne bolonduljak meg a hiányától. Az fáj vagy fájt a legjobban, hogy miért így? Lemajmolta az unokáját? Aztán ma jelentkezett telefonon. Mintha mi sem történt volna. Utazzak el hozzá.... Mondta nyaraltak nála a gyerekei... bla,bla bla... Több idő eltelte után meg már nem mert hívni, mert hát biztos haragszom. Mondtam neki én mire gondoltam, mennyire rosszul esett, nem haragot érzek, hanem szomorúságot. Abban maradtam vele, hogy holnap megbeszélünk egy időpontot. Át kellene ezt beszélni. Mit tennétek a helyemben? Hogyan tovább?



2020. szept. 7. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talált valaki mást, csak nem jött össze. A helyedben nem erőltetném.
2020. szept. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A legvalószínűbb, hogy valaki más is a képbe került nála, de nem akart vagy nem mert hazudni és mismásolni neked, ezért tűnt el számodra, amíg az az esély el nem szállt. Kevésbé valószínű, de lehetséges, hogy csak egyszerűen "levegőhöz akart jutni" kicsit, beszívni a független lét örömeit 5 év kötöttség után, s most volt ebből a szabadságból lett elég. Vannak ilyen emberek, akiknek minden kapcsolat fojtogató lesz egy idő után, s szünetekre vágynak. Mindenképpen javasolnám az őszinte elbeszélgetést vele. Ha szembe ülsz vele és figyeled a metakommunikatív jeleit, szinte biztos, hogy észreveszed majd, hazudik-e. Nagyon kevés ám a jó színész.
2020. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tennétek a helyemben?"


Eltűnnék az életéből.


Nem két hónapra, hanem egy életre.


Úgy lennék vele, hogy ha valaki 5 év kapcsolat után semmibe tud venni két hónapig, teljes bizonytalanságban hagyni minden magyarázat nélkül, vagyis magasról tenni az éréseimre, az szerintem se nem szeret, se nem tisztel, se nem őszinte velem.


Ilyen emberrel nem akarnék közös jövőt.

2020. szept. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Leráznám....
2020. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tele van a zacsi, valahova üriteni akar. Ha ez neked elfogadhato?
2020. szept. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
elhagyták. te vagy a 2ik a listan...
2020. szept. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!